Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett teherbe valaki megszakít...

Esett teherbe valaki megszakításos védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek? Meg tartottátok a babát? Kort is írjátok Köszönöm
2014. júl. 3. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én. 25 évesen. Megtartottuk. Terveb is volt, hogy lesz, csak kicsit későbbre.
2014. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 23évesen, nem tartottuk meg.
2014. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Unokanővérem 29 évesen,megtartották persze.Eredetileg picit későbbre tervezték.
2014. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
velem is megtörtént 25 évesen az egyetem utolsó évében...nem tartottam meg...de MINDENNAP eszembe jut mit tettem. a párommal akkor 1 hónapja voltunk együtt az első együttlétből....nem alapozhattunk egy ilyen kapcsolatra...azóta eltelt 5 év és ő lett a férjem és azóta van már egy babánk...de nem tudok tanácsot adni, mert tény, hogy lediplomáztam, dolgoztam 3 évet és van egzisztenciánk, ház, autó, biztos anyagi háttér...ennyit számított 5 év...persze ettől nem kapok majd felmentést amikor erről fent is el kell számolnom...
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen 2,5 évig megszakításos védekezés-óvszer használat felváltva volt,teherbe estem de sajnos még a legelején elvetéltem 24 voltam,már van egy 3 éves fiam aki óvszer mellett jött össze.
2014. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 8 éve így "védekezünk" Nem lettem terhes.

3 gyerekünk van, Ők akkor amikor elterveztük, hogy jöjjenek, az 5/1/1 hónapban fogantak meg.


DE ez még nem jelenti azt, hogy biztonságos védekezési mód ez, sőt! Mi azért alkalmazzuk, mert bármikor bevállalnánk ha terhes lennék mégis

2014. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!