Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma ezért véreztem és azért...

Ha ma ezért véreztem és azért görcsölök mert terhes vagyok akkor ha holnap reggel csinálok egy tesztet akkor már tuti eredményt mutat akkor is ha csak az aktus után 10. nap lesz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hogy véreztél megjött? vagy csak pecsételtél? mert nem mindegy! de mivel aktus után 10 nap telt el gondolom akkor ez nem mensi mert akkor elég rövid a luteális szakaszod. holnap még ne tesztelj csak max nem várt napján (amikor meg kellene jönnie) kb 4 nap múlva reggeli pisiből lőj el egy tesztet ;)
2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló:-)akkor szerinted nálam is valami ilyen történhetet?mint a kedves kérdezövel!?:-)mert hasonló,nekem ciklus16.napjan volt egy hamar elmuló gyenge vérzés,ami csak reggel volt azóta semmi.21napra szamolva tegnap kelett volna jönnie,ha 28ra szamolom13kell.azért irok 2 dátumot mert 2xer volt h 21napra jött meg.a mellem annyira érzékenyek nehezek..meg néha mensis fajas van de nem mindig.neked kedves kérdezö valami fura érzés?:-)
2014. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hanyadik ciklusnapnál jársz? most kellett volna megjönnie? a 10. napon még nagyon kicsi az esély, hogy mutasson valamit a teszt.

(az meg, hogy aktus után 10 nap telt el, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy rövid a luteális fázisa, hiszen a kérdező nem azt írta, hogy ovukor volt az aktus)

2014. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen utolsó, utána leesett csak az én ciklusomhoz néztem :DDD


azt mondják aktus után 7-12 nappal van beágyazódás valaki 8. napon érzi van aki nem várt előtt 1 nappal, és ez járhat vérzéssel, barnázással. tehát ha nem kéne megjönnie még és 1 napos vérzés van vagy 2 napos akkor azt beágyazódási vérzésnek szokták mondani.

2014. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyébként 2. válaszoló én is 13.14.-ére nem várom :)
2014. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor izgulhatunk együtt:-D hajrá nagy drukk!:-)
2014. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5.ös mizujs?érzel valami jelet?:-)rem szerencsés leszel és kimarad a mensid:-)többiek hogy vagytok?:-)
2014. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sziia. hát...nem igazán..sötét a mellbimbóm kb ennyi :D eddig érzékeny volt de most már az sincs :( hasam szurkál picit tegnap meg ma belenyilallt erősen...reménykedem de nem látok rá sok esélyt. :/ te?
2014. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát tegnap tegnap elött rettenetesen fajt a mellem mintha le akart volna esni,aztan ma enyhén fajdogal föleg a nyomasra a mellbimbóm meg körülötte.a hasam nekem is néha fajdogal olyan mensisen de még semmi.rem nem is jön én is remélek:-)irj ám majd
2014. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Irok majd :)
2014. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!