Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma ezért véreztem és azért...

Ha ma ezért véreztem és azért görcsölök mert terhes vagyok akkor ha holnap reggel csinálok egy tesztet akkor már tuti eredményt mutat akkor is ha csak az aktus után 10. nap lesz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sziia. az vagyok aki eddig írt. nekem nem jött ma meg de holnap még megjöhet. veled mizujs?
2014. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajna nekem ismét a 9honap is csalódas volt:-(:-(neked drukk!:-)
2014. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Majd a következö holnap,vagy utána:-)amugy hogy vagy?:-)
2014. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
figyi csak ki írtam egy kérdést de nem válaszolnak. Június 16.án jött meg és ha a 16.át is beleszámolom akkor ez a 28.nap a kalkulátor meg 27 napot ír. Miért írhat? akkor ez ma még csak a 27.nap? amúgy ég a torkom vagy a gyomrom nem is tudom pici derékfájás volt ma mensis görcs de elmúlt a bimbóm barna meg körülötte az udvar meg eleget pisilek. kb ennyi :)
2014. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!