Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom, lehet el kellene...

Aggódom, lehet el kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta feszül az alhasam, néha fáj, néha szúr a méhem. Nehéz fizikai munkát végzek, és a sok hajolgatástól, pakolástól hányingerem is lesz, de nem az az erős, csak enyhe. A hétvégére nem várom. Van olyan teszt ami kimutatja, ha pozitív vagyok, vagy még korai?

2014. aug. 11. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, ha baba van, akkor könnyített munkát kell, hogy adjanak. Nincs időm megkerseni most, de a neten megtalálod, hogy a munkahelyen a korai terhességre mik vonatkoznak.


Sok szerencsét kívánok először, boldog babavárást majd később, ha már tuti lesz!

2014. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]



Nem tudom hogy a leírtak alapján mire következtessek, nektek valami tipp? Én csak annyit tudok mondani, hogy a monitoron látható volt egy kis fekete folt.

2014. aug. 13. 11:04
 13/14 anonim ***** válasza:

A 16mm-es nyálkahártya vagy baba, vagy hamarosan meg fog jönni. Elég vastag a babának is. Egészséges vagy, ez azt jelenti, de ki kell várni pár napot és kiderül.


Zárójelben megjegyzem, nekem 11mm volt, amikor kimutatták a terhességet.

2014. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van már erdményed?
2014. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!