Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi mostanában a Lombikot...

Ki kezdi mostanában a Lombikot? Mi szeptemberben kezdünk, és szeretnék olyan embereket találni akik szintén, hogy megosszuk tapasztalatainkat.

Figyelt kérdés

Mi a Forgácsba járunk, szeptemberben kezdődik a stimuláció :) Feleségem 22 én 30 éves vagyok. Eddig arról volt szó 1 embriót fognak visszatenni,de megbeszéltük otthon legyen kettő


kérlek írjátok le a tapasztalatokat, mi első lombikosok vagyunk


A mi történetünk egyszerű, velem van a gond, kevés nagyon a kiskatona.



2014. aug. 15. 09:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia. Na mi a helyzet? Mi most kezdjük amikor megjon :)
2014. szept. 24. 07:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem alakultak jól a dolgok. Már a beülti utáni 5. napon két csíkos lett a teszt, a 8. napon már szép erős + volt. De sajnos még aznap elkezdtem vérezni, elment a baba :(

Ezt a ciklust kihagyjuk, és az októberiben kérjük vissza a 3 fagyibabánkat.


Nagyon drukkolok nektek, biztos minden jól alakul! Majd írj a fejleményekről :)

2014. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Basszus nagyon nagyon sajnálom :(


A következő sikerülni fog és figyeled meg ikrek lesznek majd és visszatalal a most elszokott babo is :)


Nálunk még a vérzést várjuk hogy megjojjon. Nem értem a doki miért olyan biztos abban hogy egy embrió elég és megtapad. Azt mondja mivel a felesegem 22 éves egészséges így a siker biztos. De én félek :(


Mindenképpen írok és neked pedig kitartást! Nem tudtok atjonni a Forgácsba?

2014. szept. 25. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!