Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok. Késett a...

15 éves vagyok. Késett a menstruációm, vettem egy tesztet és pozitív lett, hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
Először fordult elő,hogy nem védekeztünk a barátommal.Aztán nem jött meg,vártam egy hetet,hogy hátha,de semmi.Mikor láttam,hogy a teszt pozitív először nagyon megijedtem,elkezdtem sírni de aztán valahogy mégis boldog lettem.Nagyon szeretném megtartani a babát,de nagyon félek anyu reakciójától.Ő is tudja mennyire vágyom erre,de mégis mikor régebben felhoztam neki ezt a témát hallani se akart róla.:(( Ha van itt hozzám hasonló lány,hogy mondtad el anyukádnak?

2014. aug. 21. 00:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy hogy körötted erre normális szülő kiakad.
2014. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

régebben? mikor, 13 évesen?

gratulálok! ha ennyi eszed van és ennyire szükséged van egy gyereke, akkor nyilván vagy annyira felnőtt, hogy anyád elé bírsz állni és elmondani neki...

2014. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

de maga a pozi teszt fl fogja húzni, az hogy megtartandás az meg ki fogja csapni a biztosítékot


magyarán szülnél egy "testvért" magadnak, mert úgy is anyu pénzelné,meg segítene..

2014. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

*maga a teszt fel fogja húzni, az hogy megtartanád, ki fogja csapni a biztosítékot


és hogy válaszoljak én simán, lazán megmondtam, hogy meg akarom tartani, másnap mehettem a háztól, hogy akkor tessék.

2014. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Ahjjajj 15 évesen gyereket akarsz szülni ?? Ha az en gyerekem ilyet mondana fuhh elájulnék ( mondjuk meg csak 10 hós remelem ez meg arrébb van :)

Szóval . Szerintem is felesleges a rizsa.àlj elé, es mond el. Nem fog repesni a boldogságtól ! Nagyon Abortusz ellenes vagyok de azt hogy egy gyerek gyereket szüljön az durva.

15 évesen hogy ne volt annyi eszed hogy védekezz? Most hiányzott ez neked ? Vagy miért nem vettél be esemény utánit ?

Párod hány éves ? Mióta vagytok együtt ? Hogy gondolod a fel nevelését ??

2014. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Én 16 évesen csak ugy simán elmondtam. Ha gondolod irj...
2014. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
A párom 20 éves és van munkája.Másfél éve vagyunk együtt.Ha leérettségiztem én is szeretnék dolgozni,addig pedig itthon tanulok.Mindig kitűnő voltam így biztosan menne.Köszönöm a válaszokat,teljesen érthetőek.
2014. aug. 21. 00:58
 8/38 anonim ***** válasza:
89%

Gyerek mellett szerintem nem fog menni.. Én még szűz vagyok és nem voltam ilyen helyzetbe szóval nem tudok tanácsot adni , de az elmúlt években 3 ilyen ismerősöm volt ... Az egyik most 17-18 éves és már szerintem 3 gyereke is van. Szerintem ne szépítsd csak mond el .

15/L

2014. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
"anya, olyan ostoba vagyok, hogy nem védekeztem, aztán meglepődtem a pozitív teszten, de szerencsére most lehet gyerekem érettségi előtt, pont, amire eddig is vágytam!"
2014. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

Először is gratulálok. Na, nem a gyerekhez, hanem hozzátok, hogy ilyen gyökerek vagytok. Hogyha már egyszer nagylányosat játszol, legalább okosan csinálnád.

Másodszor, ezt nem lehet szépen elmondani. Bárhogy tálalod, a lényeg akkor is az marad. Anyuci pici lányát felcsinálták. Egész biztos, hogy ki fog akadni. Szóval ne legyél túl körülményes, csak állj elé és mondd meg neki szimplán: Anyu, terhes vagyok.

Bár, ha lenne egy kis eszed, erre magadtól is rájöhettél volna. Bár, ha lenne eszed, akkor nem is kéne ilyeneken gondolkozni... ördögi kör...

2014. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!