Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok. Késett a...

15 éves vagyok. Késett a menstruációm, vettem egy tesztet és pozitív lett, hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
Először fordult elő,hogy nem védekeztünk a barátommal.Aztán nem jött meg,vártam egy hetet,hogy hátha,de semmi.Mikor láttam,hogy a teszt pozitív először nagyon megijedtem,elkezdtem sírni de aztán valahogy mégis boldog lettem.Nagyon szeretném megtartani a babát,de nagyon félek anyu reakciójától.Ő is tudja mennyire vágyom erre,de mégis mikor régebben felhoztam neki ezt a témát hallani se akart róla.:(( Ha van itt hozzám hasonló lány,hogy mondtad el anyukádnak?

2014. aug. 21. 00:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem mellesleg érettségi után szakma nélkül mit akarsz dolgozni?? Fogalmad sincs az életről... egy gyerek nem abból áll hogy jajj dearanyos...
2014. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
És ha elhagy a pasid? Márpedig az ilyen esetek 90%-ban lelépnek. Akkor miből tartod el? Nem mintha egy fizetés elég lenne egy családnak, de gyesből meg családiból éhen hal az a gyerek.
2014. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hülyeségek írok, de úgy tudom ilyen esetekben védelem alá veszi a gyereket a gyámügy, mert kötelező az életkor végett. A hivatalos ügyeket sem intézheted majd a picinek csak úgy magad, járnak majd látogatni stb szóval picit meg leszel kötve 1-2 dologban. Az meg hogy így sikerült nincs mit beszéljünk, ez van a te döntésed bár érdemes picit belegondolni hogy

milyen lesz majd szegény gyereknek ha az anyja vagy apja 5-10év múlva rájön hogy még nem élte, bulizta ki magát. Az hogy most lesz egy gyereketek nem biztosíték hogy egy életre egy család maradtok s általában az anyuka jár rosszul a picivel együtt. Az én ismeretségemben ez volt a szitu 2 esetben is.

2014. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
Nincs az a 15 eves gyerek aki tisztességesen fel tudna nevelni egy gyereket. Nyugodtan allj anyukad ele, szorits vele kezet es gratulalj neki, hogy ilyen gyeteket sikerült nevelnie. Mert ebben az esetben a szülő legalább olyan hibás, mint a gyerek. .. 15 evesen egy normális szülő neg nem engedi pasizni a lányát..
2014. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz egyszerű. 15 évesen még magzati korban is gyám kell, ez lesz édesanyád ha felvállalja! A baba születését követően is gyámot rendelnek ki, ez szintén édesanyád kellene, hogy legyen, mert tételezzük fel, hogy a te 20 éves párod lenne a gyám bármi történhet szakíttatok és viheti a gyereket, semmit nem tudtok tenni ellene megtámadhatatlan! Ez meg senkinek sem hiányzik! Hozzáteszem ha 14 éves korod alatt is éltetek szexuális életet a párod ekkor már nagykorú volt, így bűncselekményt követett el, amit nagyon komolyan vesznek! Meg fog hurcolni a gyámügy elég rendesen benneteket és arra számítani kell, hogy mindenbe belekötnek!!! Folyamatosan járni fognak hozzátok. Mindenképpen beszélned kell édesanyáddal, de 15 évesen nem tartom jó ötletnek, hogy gyerek gyereket szüljön! Te nem tudod eltartani, neked még tanulnod kellene nem pedig pelenkázni! Nem lesz ennek jó vége!
2014. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%
En 18 evesen szultem a kislanyom. Tudod te babat akarsz, de csak a jo oldalat latod. Azt nem latod, hogy hasfjasnal azenvedsz egyutt a picivel, hogy mennyi penz stb... te csak a cuki kisbabat latod meg... nekem 18 evesen sem volt egyszeru.
2014. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég durva. Nem arra gondolok, hogy terhes vagy 15 évesen(az is durva), de az még inkább, hogy meg is akarod tartani a babát. Ennyi idősen én is éltem szexuális életet (nekem ekkor volt az első), együtt is voltunk 3 évig, nem voltunk felelőtlenek soha. Eszembe nem jutott volna, hogy ne védekezzek. Most kezdtük el a babaprojektet, 28 vagyok és még mindig eszembe jut, hogy nem korai-e?? Azzal, hogy ez megtörtént, már nem tudsz sok mindent tenni, de szerintem ne akard megtartani a babát. Anyudnak mondd el minél előbb, tuti ki fog akadni, lehet, hogy kiabálni is fog (nem ismerem), de biztos vagyok benne, hogy támogatni fog. Ilyen korban a legjobb az abortusz, felesleges szépíteni a dolgokat. Rá fogsz jönni, hogy ez még korai, várj még vele pár évet, leginkább azt, míg nagykorú leszel, hidd el, ráérsz még bőven!
2014. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
98%
Azt tudod,hogy hany hetes a terhesseged?
2014. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy menne?

a pasid tudja? szerintem rögtön lelép, de ha nem most, akkor majd nem sokára

majd amikor nulla percet alszol, biztos sok kedved lesz tanulni

vetesd el, legyne életed!

2014. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
94%
Milyen témát hoztál fel,hogy gyerekként gyereket akarsz? ne haragudj de szerintem szégyen mikor 16-17 alatt szexuális életet élnek a gyerekek,ráadásul még nem is védekeznek.A gyerek nem gyereknek való,nem támogatom az abortuszt,nem is erőszakolnám rá a lányomra,de nem tudom mit szólnák ha kapnék egy babát,amit részben nekem kell nevelnem,ellátnom,gondoznom,mert egy 15béves kislányra képtelen normálisan ellátni,felnevelni egy gyereket egyedül. Gyorsan mond el, a párod meg nem biztos,hogy ennek örülni fog,hogy gyerek barátnője(mondjuk gáz ha egy 18 éves egy 13 évesre bukik,vagy a 2 éves 15 évesre), 1,5 év ebben a korban nagyon kevés,elsős gimnazista kislány gyereket csinál ez elég nagy szégyen...
2014. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!