Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok. Késett a...

15 éves vagyok. Késett a menstruációm, vettem egy tesztet és pozitív lett, hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
Először fordult elő,hogy nem védekeztünk a barátommal.Aztán nem jött meg,vártam egy hetet,hogy hátha,de semmi.Mikor láttam,hogy a teszt pozitív először nagyon megijedtem,elkezdtem sírni de aztán valahogy mégis boldog lettem.Nagyon szeretném megtartani a babát,de nagyon félek anyu reakciójától.Ő is tudja mennyire vágyom erre,de mégis mikor régebben felhoztam neki ezt a témát hallani se akart róla.:(( Ha van itt hozzám hasonló lány,hogy mondtad el anyukádnak?

2014. aug. 21. 00:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
46%
szerintetek jobb lesz neki azzal ha basztatjatok??? majd megkapja az anyukajatol nem kell meg itt is lebaszni.. eleg mar ebböl. Ugy csinaltok mintha ti soha nem hibaztatok volna hat basszus ti nem voltatok fiatalok??!! csak azt ne mondjatok hogy ti mindig felelössegteljesen csinaltatok mindent!!mindenki hibazik es a hibakbol tanulunk!!!lehet hogy te eppen szerekhez nyultal anno vagy meg rosszabb stb.. ertelmes tanacsot szeretett volna kerni nem pedig hogy lassan az öngyilkossagba sodorjatok vagy ne adja isten valahogy megszülje a babat majd a kukaba vegezze a pici..gondolkodjatok mar mielött ilyeneket irtok!!ha ti ertelmes felnöttek vagytok akkor viselkedjetek is ugy!!
2014. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet,megmondtad otthon?
2014. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Aki gondolja,nyugodtan írjon privátba,szívesen mesélek,de itt nem!:)
2015. márc. 31. 23:45
 34/38 Acs .Barbara válasza:
32%

Bocsi hogy belekerdezek!

Kesik ot napja. Vettem tesztet negativ lett. Hany nap mulva csinaljak ujjat?

2016. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
100%
Heló! Bocsi, ha nem szeretnél beszélni róla, nem kell, de végül mi lett?
2017. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy a kérdező nevében válaszolok, de pár kommenttel fentebb írta, hogy aki kíváncsi írjon neki privátot és válaszol. Amúgy tényleg válaszol, én is írtam neki és én is kaptam választ.
2017. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy megbízható családtagod( nagykorú!! pl. Mama) akkor nem kell, hogy elmondd anyukádéknak. Én barátnőm is teherbe esett 16évesen. A kedves és nagyon jószándékú mamájával elmentek és elvetették. Azóta sem tudja senki.! Mára már 37éves, egy ikerpár boldog anyukája.
2018. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történt végül, de én is csak azt tudom mondani, mint előttem már sokan, hogy szerintem ne tartsd meg. Tudom, hogy szeretnéd, de olyan fiatal vagy és még annyi lehetőséged van a családalapításra. Nem mellesleg majd 18 évesen egy gyerekkel, akiről gondoskodnod kell, nem lesz olyan jó dolog a válás, mikor rájössz hogy esetleg nem a jelenlegi párod volt az igazi.
2023. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!