Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes vagyok egy...

Mit tegyek? Terhes vagyok egy számomra teljesen vadidegen fiutól valszeg 1.2 hónap körül lehetek! a gumi kiszakadt! Azóta semmit nem tudok róla! Vetesem el vagy tartsam meg anya kifog dobni a házból! 19/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 12:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
90%

Van egy barátnőm aki ugyanígy járt! És azt mondja most hogy élete értelme a gyermeke és nem bánta meg.Az édesanyján kívül senkire nem számíthatott de ketten megoldották és már azóta férjhez ment és 5 hónapos a 2. gyermeke.

Nagyon sok múlik azon hogy anyukádra számíthatsz-e?

Ne felejtsd hogy a babád élni akar és te vagy az édesanyja, ő csak egy védtelen kis lény.

2010. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Ott a pont ez előttem irónál.
2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz: sürgősségi fogamzásgátlás MINDIG van!!!! Kórházi, orvosi ügyelet minden hétvégén, ünnepnapon van!

De most már jó lenne, ha minél előbb felkeresnél egy orvost.

2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy ilyen fontos dontesben nem szabadna ismeretlenek velemenyet kikerned. Ebbol is latszik, hogy mennyire gyerek vagy meg. Ez a te eleted, a te dontesed.

Anyuddal beszeljel, ne csak akkor szoljal neki amikor mar nem tudtok abortuszra menni. Nehogy kesz tenyek ele allitsd!!!

2010. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
had ne írjam le mi vagy mert ki is tiltanak az oldalról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Szia kérdező! Szegénykém, nem irigyellek ebben a helyzetben. Ne vedd magadra a rosszalló véleményeket, nem valami szép dolog, hogy látatlanban véleményt formálnak rólad, én sem tudom, ki vagy, milyen vagy, de azt tudom, hogy fiatalság=bolondság, használtatok gumit, tehát nem vagy felelőtlen, nem te vagy az első a történelemben akivel ez előfordul! :) Ne félj, csak dönts. A keresztlányomat a barátnőm 21 évesen szülte, egy "vadidegen"-től, most 8 éves, már van egy kishuga is, imádjuk, okos, szép, és a nagyszülei is imádták az első pillanattól. Tényleg az a kérdés, hogy mekkora szülői támogatásra számíthatsz, mind anyagilag, mind lelkileg. Ja és persze, hogy TE szeretnél-e anya lenni?

Fel a fejjel! Nincs semmi baj!

2010. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az előző ember vagyok, csak még valami. Annak idején, mire érettségiztünk, már két lánynak volt kisbabája, nagyon jó tanulók voltak, akikről "az ember nem is gondolta volna...", egyébként egy jó hírű gimibe jártunk. Mostanra már nagyok a gyerekek, büszkék rájuk, van nekik több is. De olyan barátnőm is van, akinek ugyanígy "becsúszott", és anyukájával megbeszélve úgy döntöttek, hogy elvetetik, ez is egy megoldás. Csak azt hidd el, hogy ebben semmi de semmi szégyelni való nincs. Felnőtt nő vagy, jóllehet még fiatal, de mégsem gyerek, tehát senkinek se tartozol elszámolással akárhogy döntesz - csak a saját családodnak.
2010. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!