Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónap múlva anya leszek és...

1 hónap múlva anya leszek és egyáltalán nem érzek semmit, nincs anyai ösztönöm. Miért van ez? 6 éve szeretnék már gyereket! Azt hittem meghatottabb és felelősségteljesebb leszek! Csalódtam magamban!

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd megjön,ha meglátod a babádat!
2010. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Amint megszülöd a babád és a külvilág részese lesz, meg fog jönni az anyai ösztön, a védelmezés!
2010. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, majd jön az az érzés... mindig azt olvastam mindenhol, hogy amikor megszületik, majd elönt a nagy euforikus anyai szeretet... hát, szeretet volt, meg csodálkozás, de semmi eufória, olyan fáradt leszel, hogy csak na... majd szépen jön minden, és észre sem veszed, az életedet adnád érte.... :-) jó babavárást, jó egészséget és sok szerencsét.
2010. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnél az anyai ösztönt csak a szülés közben átélt stressz hozza elő.Ne aggódj,ha meglátod és a karodban lesz semmi nem lesz fontosabb nála a világon:))37hkm
2010. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 hónapos, és csak 1-2 hete kezdtem el érezni azt, hogy anya vagyok, pedig én is akartam a babát. Úgyhogy nyugi :)
2010. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok mondani, hogy KÖSZÖNÖM
2010. márc. 17. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért van, mert még nem mered elhinni, hogy ez tényleg igaz, nem mered igazán beleélni magad, én is akkor hittem el igazán, mikor már ott volt egy egészséges baba
2010. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utólag éreztem magamon, miután már megszületett a babám, hogy nem voltam olyan érzelmes mint vártam volna...de amióta megvan teljes erővel működik az anyai ösztön :) Ne aggódj :)
2010. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 19évesen lettem anyuka,és mikor kibujt a kicsi nem sirtam örömömben stb..(fáradt voltam).persze örültem meg csodáltam,de az igazi imásat 3 hátre rá jött.jön majd magátol minden.fiatal avgyok mágis szépen,segitség nélkül ellátoma Fiamat.Te is igy teszel majd.
2010. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!