Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az édesapám külföldön dolgozik...

Az édesapám külföldön dolgozik 1 hónapja. Most hazajött. Tudok róla hogy anya nem volt hűséges apához ez alatt a hónap alatt, amit el is mondtam neki. Most kirobbant a családi balhé. Hogy lehetne ezt rendbe hozni?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy én már külön élek tőlük, van 2 kis gyermekem. Amikor apa hazaért külföldröl, anya azzal várta hogy szedje a cuccait és menjen otthonról. apa rákérdezett miért? Én pedig nem kerteltem..ha már egyszer úgyis költözik, akkor tudja meg az igazat. Most én vagyok a család fekete báránya, és nagyon rosszul érzem magam emiatt.Hülyeséget csiáltam??
2008. okt. 2. 12:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%

Szerintem egyáltalán nem csináltál hülyeséget. Én ugyanúgy cselekedtem volna mint Te!

Mielött külföldre ment édesapád akkor milyen volt a viszonyuk anyukáddal?

2008. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem neked kell rendbe hozni, hanem nekik.

Semmi önvádlásod ne legyen, a legkorrektebbül jártál el az adott helyzetben.

Imádom az őszinte embereket!:))

2008. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hát mielőtt apukám külföldre utazott, már akkor sem , sőt valójában nekik sohasem volt igazából jó a viszonyuk.
2008. okt. 2. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mindenképpen jobb nekik külön.Azt mondjuk nem értem,hogy anyukád miért nem volt egyenes apukáddal...Nem akarta neki egyáltalán elmondani vagy csak te voltál a gyorsabb?
2008. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem akarta neki elmondani.Apa most utazik vissza és meg lett nekünk szigorúan mondva hogy tartsuk a szánkat.
2008. okt. 2. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha mér nem laksz velük mi a fenének avatkoztál bele? Ez az ő gondjuk.
2008. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is okosan cselekedtél. Nem Neked, hanem Édesanyádnak kellene lelkiismeretfurdalása legyen, de nem akarok senkit megitélni. Gondold végig mi lett volna, ha nem szólsz, előbb-utóbb úgyis kiderült volna, Édesapád nagy valószinüséggel rájön, hogy Te is cinkostárs voltál (mert az lettél volna ebben a felállásban) és akkor még kellemetlenebbül érezted volna magad.
2008. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellett volna rögtön beleszólni,elvégre az Ő életük.Ellenben anyukáddal elbeszélgetni négyzemközt,hogy ezt hogy is gondolja?(Ugye a sok gonosz anyós,aki a kicsi fiát félti csak?-na ez éppen olyan eset)
2008. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért szóltam bele, mert napi kapcsolatban vagyok mind az anyámmal mind az apámmal. Naphosszat hallgatok az anyámtól, mert a tesóm nem szeret otthon lenni,így hozzánk jön. Emiatt anyám állandóan cirkuszol velem,velem ordít, velem veszekszik, egyáltalán nem ért meg semmit, csak saját magával foglalkozik. Röviden és tömören ennyit. Egyébként meg nem olyan hozzászólásokat kértem akik leócsárolják a másikat, hanem normális tanácsot,hogy mitévő legyek. És ezúton megkérem az ilyen embereket, hogy ha nem tudnak normális tanácsot adni, tartsák meg a véleményüket maguknak! Köszönöm
2008. okt. 3. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindenekelőtt Édesapádnak próbálj lelki támaszt nyújtani ebben a szituációban. És ha tudsz neki segíteni valamit akkor tedd meg. Szar lehet neki most, hogy anyád megcsalta és most már tudja is.
2008. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!