Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodas kornyeken mit...

A beagyazodas kornyeken mit ereztetek eloszor?

Figyelt kérdés
Femes iz, aluszekonysag , derekfajas stb - re gondolok.. :)
2014. aug. 27. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2014. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
semmit
2014. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

alhasi görcsöket, tompát... (gondoltam is, na nemsoká megjön akkor... hát nem, eltelt 14 hó a következő mensiig) :)

aluszékonyság nekem fogantatástól számítva úgy 1,5-2 hétre jött, ezzel együtt a víz-kívánás (szomjúság) és a szorongós gondolatok, érzések, szomorkás hangulat is.


fémes íz? ezt hol írják? :) sose hallottam, olvastam ilyen tünetről, de ki tudja... :)

2014. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tobb helyen is irjak de en konkretan ereztem anno is mikor babat vartam meg most is .. :)
2014. aug. 27. 21:47
 5/21 anonim ***** válasza:
Kb.2-3orqn at tartott amit ereztem...kb.ot percenkent pisiles,mintha felfaztam volna,derekfajas,aztan egy hasmars.es itt vege volt.:-)meg ugy nem volt jo a kozerzetem.aztan a terhesseg tunet es problemamentes volt.mar 6honapos a picifiunk.:-)
2014. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szédülés, de olyan szinten hogy alig bírtam megkapaszkodni a biciklitárolóba
2014. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alhasi szurkálás, folyton fázok, ingerült vagyok és mensiérzet...és nagyon gyakran pisilek. Én még csak nem várom, hétfőre, szóval ki tudja, minek / kinek a tünete ez :)
2014. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2014. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én görcsöltem kb 4 napig, pedig 1 hét volt mensiig, így hát nem is jött meg mert pozi lett a teszt 1 hete :)
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat , es varom a tovabbiakat :) kismamiknak nagy gratula , anyuciknak is termeszetesen :)

Valaki volt mar ugy, hogy a cicije nem erzekenykedett ? Legalabbis az elso pillanatokban.. Mert nekem nem jellemzo ez .. De itt sem igen irtatok vegulis.. En meg mesi elott vagyok de egyre tobb tunetem kisertetiesen hasonlo az elozo babat varo korszakomhoz ( korszakaimhoz) most pl bevacsiztam de rendesen es a hanyinger kerulget... Haat nem tudom mert a nagykonyv szerint most tartanek a fogantatas utani kb 8-10 napon...kivetelesen megjegyeztem ( sokat olvastam ki mit figyelgetett es nekem is kedvem jott figyelni a jeleket) de semmi ragorcs vagy hasonlok .. Mesim egy het mulva esedekes vagyis nyolc nap meg .. Egyebkent tobb gyermekes boldog anyuka vagyok, picikem meg szopizik is de egy tideje mar mesizek ugygondoltuk jovore meg egy abaprogi beleferne.:) lehet nem varat addig magara.

2014. aug. 27. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!