Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Tudom nem...

Terhes vagyok? Tudom nem vagytok orvosok, nem láttok belém. Csak válaszokat kérnék.23L

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtem,óvszerrel és amikor elment erezte hogy valami nincs rendben így gyorsan kivette,kivolt szakadva.

Lehet hogy belém is került,vettünk tesztet 2 hétre rá,de negatív.

Július 15.én volt az utolsó menstruációm,augusztusban nem volt,nem gondolkodtam ezen eddig,mivel van hogy kiesik 1 hónapot.



2014. szept. 4. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta hogy nem látja,de elmentem egy másikhoz hogy nézzék meg.Ő látta és a kicsi szívhangját is megnézte és azt mondta minden rendben van.

Hüvelyi uh volt,minden normális,hasi uh is volt,vérvételre is elküldött de csak jövöhéten tudok menni,igy az akkorderül ki.Cisztát nem látott.

2014. szept. 10. 15:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megtartjátok a babát. Párod hogy fogadta? Te hogy fogadod?
2014. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De jo, örülök, hogy minden rendben van, gratulalok!
2014. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

15:27-igen megtartjuk,en koszonom jol fogadom,bar bevallom elosszor nagyon is meglepodtem.

En mar benne vagyok a babanevelesekbe mar 1 eve tudom milyen egy baba,2babanak a babysittere vagyok :)

A parom,haaat...elosszor ledobbent majd megse tudott szolalni,de utana jott az orom :)

Anyumeknak hetvegen fogom el mondani!Kerdes ok hogy fogadjak.

Koszonom neked az erdeklodest :)


16:31neked is koszonom,igen minden rendben van:)

2014. szept. 11. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!