Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik gyógyszert válasszam?...

Melyik gyógyszert válasszam? Elevit vagy magnézium?

Figyelt kérdés
Az elevitet vagy megnézium meg folsav? Melyik a jobb? A magnézium az a magne b6+ folsav? Elevitet szedtem de csak egy hónapig és most is elszeretném kezdeni. Szóval melyik legyen?
2010. jan. 18. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a gravida? Melyik milyen árban van?
2010. jan. 18. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elejétől szedem a MagneB6-ot és mellé az Elevitet.+ kb egy-két hónapja kiegészíttette az orvosom Folsavval.Tehát mindhármat szedem egyszerre,bár mostmár elkezdtem az Elevitet csökkenteni,3 naponta egyet szedek a szülésig.(Most 24 hetes kismama vagyok.)
2010. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gravida vs. Elevit :kb ua az ár,ás az összetétel,csak más a gyártó.
2010. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gravida vs. Elevit :kb ua az ár,és az összetétel,csak más a gyártó. 5000 körül van a 3 havi.
2010. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is elevitet szedek, sőt az elején még magnéziumot is szedtem, mert görcsölgettem/vérezgettem picit. A "magnézium+folsav" kombináció önmagában szerintem nem elég. Van még a terhesvitaminok közül: Gravida, Femibion, stb. Menj be egy gyógyszertárba és kérdezd meg mik vannak. Én a dokimat kérdeztem, ő az elevitet ajánlotta még az első terhességemnél, nekem bejött. Nem voltam rosszul tőle és jó volt a vérképem is.
2010. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elevit vagy magneB6?Az Elevit az magzatvédő vitamin,a B6,pedig méhösszehúzódásokra,meg görcsökre van.Tehát mindkettő kell.Én Elevit helyett mondjuk a Femibiont ajánlanám,igaz,hogy drágább,de az a legjobb terhesvitamin a folsav szempontjából is.A magne B6-ból én 3*1-et szedek,de,ha nagyon keményedek,veszek be még plusszba.
2010. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam, melyik legyen, de a gyógyszertáros a Gravidát javasolta, mert abban van jód is. Mellé én is szedek Magne B6-o6.
2010. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a folsavat 12hetes korig tanálcsolta a védőnő utánna pedig végig elevit és magne b6
2010. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!