Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumit válasszam, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumit válasszam, vagy a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már fél óra együttlét után azt érzem mintha kidörzsölte volna. Kicsit olyan égő érzést érzek, és úgy már nem tudom élezni a szexet:( Szeretnék gyógyszert szedni, de szerintem még túl fiatal vagyok hozzá.
2009. nov. 2. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? ha nem szedsz gyogyszert, akkor mindenkeppen ovszert hasznalj. en nem biznek semmi masban.
2009. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de értsd meg...nagyon fáj nekem egy idő után gumival:S
2009. nov. 2. 21:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy elég nedves. akkor hasznaljatok sikositot. hany eves vagy h fiatal vagy a gyogyszerhez? amugy ha engem kerdezel, a gumin van sikosito, a baratod farkan meg nincs, és nekem ugy jobban faj, ha gumi nelkul csinaljuk.
2009. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormongyógyszer senkinek nem jó mert mindent tönkretesz ami tökéletesen működik. Százkilós leszel és idegbeteg. Annyira nem éri meg.
2009. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
utolso, te probaltad mar, vagy itt össze-vissza szövegelsz?? az a legbiztonsagosabb. kepzeld, en mar 1 eve szedek gyogyszert, es nem vok szaz kg-s, se idegebeteg. akkor voltam idegbeteg, amikor ovszerrel védekeztunk, és azt kellett mindig figyelni, h mikor szakad el.
2009. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

15 és fél...(nem kérek lebaszásokat ez legyen az én problémám, a szülők tudják, köszönöm előre is:))

Abban lehet hogy igazad van hogy nem vagyok elég nedves, de egy síkosító nem kis pénz, legalábbis nekem.

2009. nov. 2. 21:49
 7/22 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam elsőre, hogy "a gumit válasszam, vagy az óvszert?" :D


Amúgy a tabletta tényleg elég káros, de mindenkinél más, nem mindenki hízik el tőle. Ha úgy érzed, hogy az óvszer kényelmetlen (amit meg is értek, mert tényleg az), akkor szerintem érdemes gyógyszerre váltani.

2009. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem draga. nem kell a durexet venni. a sportex hez van sikosito.
2009. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
de a sportexnek meg maga a gumija nem jo. nalunk mar kiszakadt, nem is egyszer.
2009. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a gumi kidörzsöli akkor amúgy is nagyon ki fog dörzsölődni. :) Mert úgy még a gumin lévő síkosító sincs ugyebár. ;)

Másrészt: fél óra után szerintem nem csoda.... szóval ha ezt érzed akkor egy dolog a tuti: nem vagy elég nedves, ha elég nedves vagy ilyet nem érzel. Ha nem vagy elég nedves akkor valami olyanra kell váltanotok amitől beindulsz és nedvesedsz. :) Egy idő után bizonyos pózokban nekem is kezd elmenni a nedvesség és akkor váltunk kicsit hevesebb csókolózás meg ilyesmi. próbáljátok ki ezt, ha eddig nem tettétek.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!