Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok, most kezdtem...

20 éves vagyok, most kezdtem el a fősulit és kiderült, babát várok. Nem tudom mihez kezdjek, a párommal 2 éve vagyunk együtt. A szüleimnek nem merem elmondani, félek a reakcióktól. Szerintetek ebben a helyzetben mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérnék!
2014. szept. 17. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó minden válasz kivétel nélkül le van pontozva, szóval felesleges hangulatkeltő szöveget nyomnod.
2014. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Oke fonok ;)
2014. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kicsit késve reagálok, bocs...szóval csak azt akartam mondani, hogy én anyukám egyetemi diplomaosztóján már személyesen jelen voltam (azt hiszem, kb. 2 évesen, de ezt a családi legendáriumból kéne ellenőriznem), szóval szerintem a legjobb megoldás megtartani a gyereket, és elvégezni a sulit. Nem azt mondom, hogy nem lesz nehéz, de szerintem ha az én szüleimnek sikerült, akkor nektek is menni fog. :) Persze sokat számít, hogy a szüleitek mennyit tudnak segíteni. Egyébként én nem vagyok vad abortuszellenes, de szerintem ebben a helyzetben kár lenne abortuszra menni, és a sulit sem érdemes otthagyni.
2014. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!