Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Most szeptember 4-e...

Segítség! Most szeptember 4-e óta nem védekezünk. A teszt mikorra mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
4-e óta nem védekezünk! alig várom hogy a teszt kimutassa! Ma reggel óta nagyon fáj a mellem. Ma csinálnék tesztet az kimutatná a terhességet? Napi szinten kb hatszor szeretkeztünk.

2014. szept. 18. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úgy érted egymás után van orgazmusod ennyiszer? Jaa, úgy mi is napi 5ször szexelünk....ez nem ugyanaz. A pasi gondolom csak egyszer megy el..max 2.
2014. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egymas utan a pasi nem kepes 3-4 alkalommal is elmenni. Nalunk is van olyan h egymast utan belefogunk a masodikba, az erzes jon is neki de "anyagot" mar nem igazan produkal! Ennek ami ti csinaltok nincs ertelme babaprojekt teren, ha elvezitek az mas de ezzel nem novelitek az eselyt hidd el.

Inkabb par ritkabb minosegibbet iktassatok be kb 2 naponta es nagyobb az esely.

2014. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a pasim minden alkalommal elélvez!
2014. szept. 18. 13:08
 14/17 A kérdező kommentje:
ja és egymás után a 3at simán bírja! a második után van kb 20perc szünet :-P
2014. szept. 18. 13:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem momdtam h nem elvez el. Ezt mondom az erzes meg van de jonni mar nem jon semmi rendesen aminek jonnie kell. Erted??? De azt csinalsz amit akarsz,'mar kezdem ugy erezni ezt az egesz dumalast h dicsekedes'az egesz. Foleg a hangulatjelekkel a vegen.

Elmondtuk h erdemes ha annyira gyereket akartok es mikor tesztelj. De csak arrol van szo milyen kandur a pasid es h milyen bivalykent birja a szexet. Bocsi ez szerintem senkit sem erdekel.

Teged erdekel az en feejem teljesitmenye? Nem hinnem.

2014. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
igaz! eltértünk a témától! de nem dicsekvés am nekem is sok ez már! kösy a válaszokat! és bocs ha dicsekvésnek tűnt, nem azért írtam! fura ez nekem is!
2014. szept. 18. 13:23
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak itt kamuzgatsz :D De engem nem érdekel. Bár a hangulatjelek tényleg furák, meg kit érdekel, milyen a palid, ez kategória nem arról szól :) Ja, a "kösy" az milyen szó??
2014. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!