Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a tea szerintetek segíthet...

Ez a tea szerintetek segíthet a teherbe esésbe?

Figyelt kérdés

Palástfű teáról olvastam, hogy az segít, viszont nem találtam most sehol, és szerettem volna valamit.


a tea neve: Herbária Lady vitál

Amiket tartalmaz: palástfű, pásztortáska, pálófű, páfrányfenyő levél.


Mivel van benne palástfű, szerintetek ez is jó?


(egyébként azt írja, hogy menstruáció előtt és alatt biztosítja a szervezet komfort érzését.támogatja a szervezet védekező rendszerét, hozzájárul a memória javításához, a stressz okozta megnövekedett szellemi igény kielégítéséhez)


tudom hoyg itt a menstruációról ír, és nem a teherbeesésről, de nem találtam mást, amibe van palástfű. amíg nem kapok azt, szerintetek érdemes ezt inni? (esetleg tudnátok valami teát ajánlani még? )

Köszi a válaszokat!



2014. szept. 21. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, a teherbe esésBE engem is zavar. Meg voltam a kórházBA stb. Főleg, hogy minden második ember ilyeneket ír. Félelmetes. :(
2014. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hát nagyon sajnálom hogy félelmetes vagy nem, én valamiért mindig is így írtam, és mondtam, és most hirtelen ha megleszek szidva mint egy kiskutya akkor se szégyenlem el magam. Szerintem ez aztán most nagyon nem fontos, és nekem az a félelmetes, hogy itt az ember bármilyen témában tesz fel kérdést, a válaszok fele kötözködés... :D Na,de ha nektek ez boldogságot okoz..

Az értelmes válaszokat köszönöm.

2014. szept. 21. 19:55
 13/17 A kérdező kommentje:

nagy hipermarketekben kerestem a teákat, eddig nem sok sikerrel.

nem régóta próbálkozunk, ez a második hónapunk.

2014. szept. 21. 20:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, várj még picit a teákkal, tényleg bekavarhat. Sokan évekig próbálkoznak.
2014. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

esetleg gyógynövényboltban kéne keresni, herbáriában rendes teafuvet. hipermarketben nem nagyon van.

de ovatosan a teaval, mert a gyogytea nem gyumolcstea, nem olyan, hogy barmikor barhogy lehessen inni.

2014. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gabriell88 ***** válasza:

A palástfű tea nem kavar be semmibe.Úgy is hívják más néven, hogy a női szervek orvosa.Ami bejavar az maximum a málna levél tea.

Kedves kérdező!

Szerintem próbálkozz inkább herbáriákban vagy gyógyszertárban.Én székesfehérvár mellett lakom, de fehérváron sem találtam hipermarketekben palástfű teát.Neknünk ez már a harmadik hónap lesz.Azért is kezdtem el inni, mert nekem múlt hónapban elment a babám.Túl vékony volt a méhnyálka hártyám.A palástfű pedig segíti a beágyazódás. nekem barátnőm, még akkor is itta, mikor már 6 hetes terhes volt.A 7 hétre mire lett szívhang már nem.Egészségesen fejlődik a babája, pedig előtte neki is elment egy babó.

2014. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabriell88 ***** válasza:
Én napi egy pohárral iszok.Két teáskanálnyit rakok egy csészébe,aztán forró vízzel leöntöm, 20 percig állni hagyom, leszűröm és megiszom úgy natúran,cukor nélkül.De a tasakon rajta is van, hogy mennyit és hogyan kell elkészíteni.
2014. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!