Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív terhességi teszt?

Halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 7. 20:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az a durva,hogy az emberbe belekötni könnyű...

Ehhez sem kell nagy...

Szomorú,hogy elkeseredettségedben ez maradt,hogy itt màsok kérdése miatt flegmázol és oktatsz...

2014. okt. 7. 21:35
 12/20 anonim ***** válasza:

negatív

Azt elárulhatnád, hogy mikor kéne megjönnie?

2014. okt. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen negatív.
2014. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez olyannyira halvány,hogy nem is látszik.Negativ,sajnálom!Ne add fel,következő hónapban sikerül:)
2014. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Persze lehet tesztelni nemvárt előtt is, és megértem h nem tudod kivárni. Szoritok nektek nagyon. Ja és az is lehet h nekünk a képen nem úgy látszik mint élőben... Mikor voltatok együtt? A ciklusod hányadik napjain?
2014. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sajnalom kérdező,egy ritka tapló válaszolot fogtal ki a 4-8-10es személyèben:-( Miert kell vkivel igy belegyalogolni,elég beteges dolog!
2014. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*valakibe
2014. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én se látom,de nem estiből kell csinalni,ha kicsi,akkor meg csak a reggeli mutatja

velem is bunkók vtak múltkor kérdeztem,pedig nekem pozitív volt,de ha az ember hónapok óta próbálkozik már minden félét lát

reggel nem néztél újat?

2014. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

TE MÁR NAGYON BE LEHETSZ ŐRÜLVE A TESZTELÉSBE, MÁR NE IS HARAGUDJ, DE ENNÉL NEGATÍVABB TESZT NINCS IS!


TÖBBEN IS ÍRTUK MÁR A MÚLTKORI KÉRDÉSEDRE IS, HOGY NEGATÍV, MIÉRT NEM HISZED EL?????


EZ NEGATÍV.... NAGYON-NAGYON SAJNÁLOM ÉS NAGYON KÍVÁNOM NEKED, HOGY BABÁSODJ MINÉL ELŐBB!


ÉN IS 8 ÉVIG VÁRTAM A BABÁRA, KÍVÁNOM, HOGY NEKED NAGYON HAMAR SIKERÜLJÖN! DE EZ AKKOR IS NEGATÍV :(

2014. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
Én ezt még 'szellemcsíkosnak' sem mondanám :D
2014. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!