Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje kapszula segithe...

A barátcserje kapszula segithet az alacsony progeszteron szintemen?

Figyelt kérdés
A ciklusom 22. napján vettek vért és a progeszteron 2,5 lett. Igaz abban a hónapban a 24. napra megjött a 26 nap helyett. Szeretném természetes gyógymód segitségével rendbe hozni a hormonomat. Van akinek segitett a barátcserje?
2008. aug. 12. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
nemakarlak elkeseriteni de nemfog helyrejönni természetzes gyogymodoktol. ha babát akarsz akkor bekell válalni mindent. én nagyon féletem a gyogyszerektöl és nekem meg a prolaktein szintemmel volt gond magas volt. gyogyszert kaptam és 3 hét alatt rendbe tette. és most jo minden. várjuk az redményt. természetes gyogymodokkal az a gond hogy nemcsak oda hatnak . és soká jön rendbe ha egyáltalán rendbe jön. a gyogyszer meg teljesen rendbeteszi általában és késöbb is renben lesz.
2008. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom, de a progeszteron szint megemelésére elvileg a palástfű tea a jó megoldás.
2008. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen olvastam a palástfű teáról is, de a barátcserje kapszuláról olvastam, hogy a progeszteron szintet emeli meg. Valakinek esetleg segitett?
2008. aug. 12. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én is barátcserje kapszulát szedek,a tájékoztatójában az áll,hogy növeli a progeszteron szintet.De az is benne van,hogy 1-2 hónap folyamatos szedése szükséges,hogy kifejtse a hatását.Nem tudom mióta próbálkoztok,ha adsz még ennyi időt magadnak próbáld ki szerintem,ha nem akkor kérj orvosi segítséget.Sajnos még nem tudom,hogy segített-e,mivel csak 2 hete szedem,bár én szedek folsavat és elevitet is.Vannak ismerőseim akik arra esküsznek,hogy ennek köszönhetik a babót.Remélem mi is elmondhatjuk ezt nemsokára magunkról!Sok szerencsét!
2008. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi már 6 éve probálkozunk, sikerült is többször teherbe esnem de elvetéltem. Végre kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, de a speciális doki akihez mentünk nem ezzel foglalkozott hanem hogy menjek hsg-re meg hysteroskopiára. Az utobbin már voltam két éve és jó lett az eredményem. A genetikus utrogestant javasolt de csak szept. elején megyek vissza a saját nődokimhoz. Addig gondoltam, hogy megpobálom a kapszulát és vettem palástfű teát is. Remélem segit mindkettőnknek. Nektek is sok sikert kivánok!
2008. aug. 13. 17:31
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy hónapja elkezdtem szedni a kapszulát, eddig 26 napos volt a ciklusom. Ma jött meg és most tartok a 28. napon.

Nem tudom a hormonjaimat megnézetni mert az előző nődokiban csalódtam, ujabb dokit meg még nem találtam.

2008. szept. 11. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pesten van magánlabor is, ahol csináltathatsz hormonvizsgálatot. Nem vészes az áruk sem. Barátcserjét ha szedsz, arra vigyázz, hogy hogy terhesség alatt nem szabad, ezért ha sikerülne , akkor abba kell hagyni.

2008. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatott a barátcserje?
2009. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!