Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/289 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom lanyok nagyon jo hogy egy kis lelki erot adtok .de komolyan!


Most mindenki baratcserjezik novemberben?

Remelem h nekem is sikerult tole nem csak bekavart :-(

Megfogom irni mindenkep ha sikerult most .hogy egy kis remenyt adjak nektek.

Sisy

2014. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/289 anonim ***** válasza:
100%

Sisy, ja, ez ilyen barátcserjés hónap lesz :D Ne keseredj el, ha most nem jött össze, azt olvastam, hogy 3 hónap is lehet, míg kifejti a hatását, lehet, hogy neked egyszerűen több idő kell.

Monyk, köszi a kérdést, megvagyok. A mellem nagyon feszes és kemény, de a terhességem óta ez mindig van a peteérés és a mensi között, valahogy ovu után feszülni és fájni kezdenek. Mondjuk a férjem szerint most keményebb, mint általában, de szerintem ez nem jelent semmit. Annyi, hogy néha feszülget, szurkál alul a hasam, de ez is szokott lenni mostanában mensi előtt, bár attól még messze vagyok, mert 10-ére nem várom. Magyarán semmi szokatlan.

Ne aggódjatok egyébként a cikkcakkos görbe miatt, az enyém pl. mindig az volt, mert nem mindig egy időpontban mértem, kb lehetetlen is az nekem (otthonról dolgozom, kötetlen időbeosztásban, van, hogy éjszaka melózok, és képtelen vagyok emiatt kinyitni a szemem reggel :D) Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem is halálpontos a mérés, az ovut azért nagyjából meg lehet határozni, nekem legalábbis meg lehetett.

Többiek? Mi újság?

Léna

2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/289 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok a mensim 2.napján és reggel 36,9volt a hőm :D botrany mar most...mennyi lesz ha ovum van? 38 :D mondjatok mar nekem vmit errol a baratcserjerol? Hatásos? H kell alkalmazni?

Detty

2014. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/289 anonim ***** válasza:
100%

Detty, nekem se esik le egyből a hőm, ha megjön, csak a mensi végére, ez nem jelent bajt.

A barátcserje tök természetes "gyógyszer", növényből van, semmi mesterséges cucc nincs benne, így nem tud ártani. Lényege, hogy rendbeteszi a ciklust, ha vannak vele problémák, segíti a peteérést, tüszőrepedést, és ha progeszteronhiányod van, azt is rendberakja. Igazából rendezi a hormonjaidat, ha van egy kis eltérés. Nyilván nem csodaszer, súlyos gond esetén csak az orvos segíthet, de ha nincs komoly problémád, beválhat. Negatív hatása abszolút nincs, veszíteni nem tudsz vele.

Léna

2014. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/289 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kipróbálom:) mondjuk még csak 23éves vagyok, és a nőgyógyászom, akihez rendszeresen járok mindent rendben talált, de ezalatt a 3-4hónap alatt mégsem jött még össze a baby! A ciklusom rendszertelen, úgyhogy azon biztosan segítene! Koszonom Léna a gyors valaszt! :)

Detty

2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/289 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek, tegnap délután olyan pozit teszteltem, mint a ház!! :))))))) ma reggeli még szebb :)))))) úgy bőgtem, mint egy eszelős :D még mindig alig hiszem el .... :))) P.
2014. nov. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/289 anonim ***** válasza:
100%

Jajj gratulalok(P)!

Boldog es egeseges baba varast kivanok :-) jo latni hogy vanak jo pozitiv dolgok is :-)


Nekem meg mindig nem jott meg semi jele h meg jonne.a melleim majd leszakadnak es neha emelygek es szedulok mar nemvart ota.

Tegnap delutan is negativ lett a gabriel tesztem.

Mar nemtudom mire veljem ezt az egeszet?

Lanyok picit segitenetek szamolni?

Utolso mensesem.09.29.

Ciklusom hossza 31.napos.

Oktoberi honapban 19 db premenst szedtem be! Nem az egesz levelel!

Most hol tartok ?

Bocsi de mar ossze vok zavarodva :-(

Ma is pityeregtem a stressz miatt ;-(

2014. nov. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/289 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint lemaradt.

Sisy.voltam.

2014. nov. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/289 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Még új vagyok , bár már egy ideje olvasgatlak Titeket. Pimpike néven jelenek meg.

Éppen ma van a szülinapom, így gondoltam 11. dpo - n hátha lesz egy szép szülinapi ajándékom, így teszteltem. Az első egy Predictor early szétszedve, a második egy x-epil 25-ös. De azt hiszem ezeket csak a szívem szeretné pozitívnak látni. A monitort mozgatva enyhén rózsaszín. Tök hülye vagyok!!!!!!

[link]

[link]

Valószínűleg még korai is, bár a tavasszal ilyenkor már erősebb volt, de hát minden várandósság más.


A hőm így áll, ez alapján talán még lehetséges, hogy pozitív lesz...

[link]

2014. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/289 anonim ***** válasza:
100%

Ismét Pimpike vagyok.


Mielőtt szétszedtem a Predictor Earlyt lefényképeztem. Ti láttok ezeken valamit???

[link]

2014. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!