Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/289 anonim ***** válasza:
100%

Léna, én tudtam! Akkor jon ossze, amikor nem is várnád. :)

Anna, most már tényleg jó kezekben vagy, fel a fejjel!!!

Mes

2014. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/289 anonim ***** válasza:
100%
Lena, mielott elfelejtem; pozitiv teszt eseten a baratcserje nem szedheto tovabb, hiszen befolyasolja az agyalapi mirigy hormontermeleset. En is abbahagytam a halvany pozi tesztemnel. Mes
2014. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/289 A kérdező kommentje:
Jajj Léna úgy örülök és drukkolok! Képet nem töltessz fel?Hát nálam szerintem még peteérés se volt :( Hétfőn mennék vissza 21. Napi vérvételre, jó ha addig lesz ovum. Pedig az utóbbi 3 hónapba 15-16 nap volt. A hőmön nem tudok elmenni mert későn fekszek későn kelek. Ma pl amikor parom ment dolgozni a hőm 36.1 volt utana visszaaludtam és 10 kor meg 36.6. Sajnos nem nagyon van rendszer az életembe. Ovutesztem meg még nincs. De drukkolok mindenkinek!!
2014. okt. 31. 12:17
 44/289 anonim ***** válasza:
100%

SZiasztok! Jövök én is! Igaz ebben a hónapban csak mint megfigyelő! Már nagyon várom, hogy túl legyek a laparon. Nagyon drukkolok mindenkinek!

Gyuláné

2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/289 anonim ***** válasza:
100%

Köszi lányok, bizakodom. Főleg mert még csak azt sem lehet gondolni, hogy beképzeltem a tüneteket, mivel még nem is vártam, hogy legyenek, azt hittem, csak pár napja volt peteérésem.

Mes, köszi, tudom, ma már nem szedtem be, olvastam, hogy terhesen nem lehet. Még azért ne szaladjunk előre, mert ez tényleg nagyon halovány, lehet, hogy csak szellemcsík vagy ilyesmi. Majd holnap tesztelek egyet elsőből, azon kell látszania, ha ma így látszott.

Nem tudok képet föltenni róla, mert nekem botrányosan rossz képeket csinál a telóm, azon biztos, hogy nem látszana semmi. Élőben kivehető, de a telefonom nagyon homályosan fotóz közelről sajnos, biztos, hogy nem lehetne látni rajta. Majd ha produkálok egy rendeset, azt megmutatom :)

Léna

2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/289 anonim ***** válasza:
100%
Lena ez fantasztikus hir!!!!! Nagyon nagyon nagyon szoritok, hogy erosodjon!!! :)))) P.
2014. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/289 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok, csináltam még egyet most délután, ez teljesen negatív. Az a reggeli teszt valószínűleg olyan volt, amin látszik a csík helye, csak én még nem jártam így :/ Ez azért már tényleg túl szép lett volna, hogy igaz legyen.

Léna

2014. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/289 A kérdező kommentje:
Próbáld meg inkább reggel Léna! Biztos már kevésbé volt koncentrált. Én hívtam a dokit, azt mondta max. 2 napot tolhatom el a vérvételt, tehát szerdán megyek.
2014. okt. 31. 14:47
 49/289 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az igazság, hogy nem tudom még arra se fogni, hogy nem volt koncentrált, mert a reggeli sem volt az, voltam előtte már pisilni. Vannak ilyen hibás darabok sajna, ezért kezeltem óvatosan a dolgot. Hát így jártam.

Léna

2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/289 A kérdező kommentje:
Azért még ne add fel ;) kezdem megútálni ezeket a teszteket..
2014. okt. 31. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!