Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/289 anonim ***** válasza:
100%

Valahol már olvastam erről h a gyártók ezt csinálják, h random betesznek hibás tesztet is, ami fals pozi lesz halványan, mert ezután ugye kell venni másikat... marketingfogás, csak ez esetben igen undorító fajta.

Léna

2014. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/289 anonim ***** válasza:
100%

Anna végre tényleg jó,hogy jó orvoshoz kerültél :).Esetleg megírnád nekem ha szegedi vagy,hogy ki ez a doki?Én most szeretnék váltani orvost,de senki olyan nincs a környezetembe aki tudna egy normális orvost.


Léna ne add fel a reményt még bármi lehet.


monyk az utolsó 2-3 hónapban volt,hogy ennyit pecsételtem,de soha nem volt még a pecsétellésnek ekkora mennyisége (eddig kb 1db 5 ft-os nagyságú volt,most azért több volt ennél).


Nálam ma reggel lement a hőm 36,5-re úgyhogy semmit nem értek már ezen...ma már nem pecsételtem.

Nicol

2014. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/289 anonim ***** válasza:
100%

Nicol! Szegedi vagyok, Te is? :)

Altmayer Pál doktor úrnál jártam, idős, nagyon kedves ember és szerintem sok mindent látott már. Eddig úgy nézem ő az aki komolyan vesz. Szerdán megyek hozzá a klinikára, elég sok dolgot mondott miket fog megnézni. Remélem tud majd és fog is segíteni rajtunk.

Anna

2014. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/289 anonim ***** válasza:
100%

Léna a tesztekkel kapcsolatban osztom a véleményed, lehet a tesztek egy része nem véletlenül mutat halvány csíkot... Amíg nem jön meg van remény, nem szabad feladni!

Anna

2014. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/289 anonim ***** válasza:
100%

A holnap reggeli hőmre kíváncsi leszek! Mellem nagyon fáj, a hasam ma egyáltalán nem görcsölt!

Anna! Örülök, hogy nincs teljesen veszve ez az egész, hidd el, minden rendben lesz, és boldog anyuka leszel!

Léna! Van még remény! Olyan nehéz ez az egész, meg az is, hogy tudjuk, hogy nem kellene rágörcsölni, mert majd jön amikor jönnie kell, de minden gondolatunkban ott van, és akkor még a tesztek is megtévesztenek minket! 2hónapja nekem is volt egy halvány pozim, aztan 2neg, es megjott! De bízni ke benne! Csak felemészt!:(

Nikol! Hányadik napon jársz? Nekem 2nap mulva kellene megjönnie és ma esett le a hőm!

Lányok! Mindenkinek tiszta szívemből szorítok!!!:)

Detty

2014. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/289 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jött meg, de naponta többször rámjön ilyen "mindjárt megjön" érzés. De nem pont olyan, mint mensi előtt, mert akkor ez az érzés folyamatos, most meg csak időnként jön. Fehéres folyásom van és feszül a mellem és nem barnázok, mint mensi előtt már pár nappal. Holnap reggel tesztelek. Jenny
2014. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/289 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem meg is jött...:(

Detty

2014. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/289 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom Detty!!! :((((( azt hiszem, ma, vagy holnap nekem is meg fog jonni, esett a hom :((( P.
2014. nov. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/289 anonim ***** válasza:
100%
Jenny vagyok és az előbb teszteltem egy szép pozitívat!! :) El se hiszem. :)
2014. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/289 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok Jenny!

Boldog baba varast :-)



Sziasztok lanyok ismet itt vok .

Kimaradt a mensim tegnap volt az utolso napom.hom fent van hohullamaim van feszul a melleim es idokent a bal petefeszkem befeszit szur.

Ja es pattanasok vanak az arcomon .

Ma regel elso pisibol teszteltem xepilel es negativnak tunt de megszaradt es nagyon halvanyan talan latszik valami rajta jobban inkab a ketszele picit rozsaszines.

Nagyon izgulok mar hogy baba legyen.

Lehet segitett a premens?

Vagy kitolta a mensesem?

Sisy

2014. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!