Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt rajtam kívül valaki...

Van itt rajtam kívül valaki aki ebben a hónapban szeretne teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már kisbabát és ez az első ovutesztes hónap van még itt valaki aki hasonló helyzetben van?
2014. nov. 2. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Masodik peobalkozos honapban vagyunk. Oktober 9en volt utolso menzeszem. Jovoheten akarok tesztelni. Nekunk o masodik baba lenne, van mar egy 21 honapos kislanyom. :-)
2014. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia én 10.-ére nem várom :)
2014. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sziasztok! :) első gratulálok a babádhoz remélem hamar összejön. :) második hozzászóló ti mióta próbálkoztok? én már 1 éve nem szedek fogamzásgátlót de úgy tűik most kezd visszaállni a szervezetem és remélem segít az ovu teszt is. A ciklusaim még nem álltak be rendesen :( Okt. 12.-én volt utoljára mensim és a tesztek szerit mostanában kell lennie a peteérésemnek. Nagyon örülnénk neki ha összejönne
2014. nov. 2. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én már 8 hónapja szeretnék teherbe esni. Október 9-én volt menstruációm, már próbálok nem ezen agyalni egyfolytában. Úgyhogy még tesztet sem tároltam be itthonra, mert tuti elhasználnám. Majd veszek ha késik! :) De úgy érzem, nagyon szomorú leszek, ha megint megjön. :(
2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked nagyon :) és ne gondolj a legrosszabbra. Ovu tesztet használtál már?
2014. nov. 2. 17:11
 6/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Köszi! :) Voltam ebben a hónapban dokinál és nézte a peteérésem!
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor meg ne izgulj :) bár ha magamról van szó én is sajna hasonló cipőbe vagyok... ha negatív lesz a tesztem nagyon szomi leszek
2014. nov. 2. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 2. nem görcsösen próbálkozós hónapunk, ovu teszt nélkül. Sajnos/nem sajnos hatalmas görcsökkel jár a peteérésem, így pontosan tudom az idejét. Szerintem összejött, ami tünet létezik, én majdnem mindet produkálom. 5 nap múlva tesztelek. :)
2014. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de jó neked :) én kb 2 hét múlvára nem várom... remélem pozitív lesz a teszt:) szorítok neked és írd meg mi lett a végeredmény :)
2014. nov. 3. 08:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem tegnap kellett volna megjönnie. Pénteken teszteltem egy negatívat, de még reménykedem. A reggeli tejeskávém kifelé kívánkozott, ami akkor fordult elő, mikor terhes voltam a most 4 éves kisfiammal. ( Nála több mint 2 évig próbálkoztunk) Most ez a 3. próbálkozós hónap :) Holnap újra tesztelek!
2014. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!