Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt rajtam kívül valaki...

Van itt rajtam kívül valaki aki ebben a hónapban szeretne teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már kisbabát és ez az első ovutesztes hónap van még itt valaki aki hasonló helyzetben van?
2014. nov. 2. 11:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Remélem összejön :) írd meg mi lett az eredmény :)
2014. nov. 3. 10:11
 12/17 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi a párommal második hónapja próbálkozunk. Október 8-án jött meg utoljára a menszim, ma reggel csinálam egy tesztet ami negatív lett. Most nagyon elvagyok keseredve, mert biztos voltam benne miután kb egy hete nagyon érzékennyé váltak a mellbimbóim. Ja átlag 27 napos ciklosaim vannak + - 2 nap. ha nem jönn meg péntekig akkor csinálok még egy tesztet.

2014. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2. vok ez az első próba hónapunk, ovu tesztet is csináltam, amivel úgy jártam, hogy egyik este még nem volt teljesen pozi, másnap már negatív volt, aznap este voltunk együtt, remélem azért sikerül, mensi szerű görcseim vannak, néha egész erősek. Egyébként 3. baba lesz/lenne :)
2014. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ne add még fel :) lehet csak később jött össze :) Nekem az ovu tesztem tegnap délutánra lett pozitív :) együtt voltunk tegnap is és ma is. Remélem egy kis angyalka minket is kiválaszt:) Első baba lenne :)
2014. nov. 3. 19:33
 15/17 anonim válasza:
De rég volt hogy itt jártam. Szeptemberben lesz kettő hónapja de még mindig nincs babám. Most várom a mensim mert akkor kell jelentkezni a medőségi központba. Most tartok a 26. ciklus napon. Átlag 26-30 egy ciklusom.
2016. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsi kettő éve
2016. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nahát, egy régi kérdés. Épp ekkor törtem össze egy kicsit. Volt egy halvány pozi tesztem, de estére megjött. Aztán 2015 márciusában teszteltem újra pozit. Épp Valentin napon fogant meg a kicsifiam, most 7,5 hónapos Duracell bébi. 8-as voltam
2016. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!