Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/309 anonim ***** válasza:
mi ebben a hónapban szeretnénk. bár én nem figyelem magam ennyire. de szívesen meghallgatlak:)
2014. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/309 H.Orsolya ***** válasza:
Én is csatlakozom :) nekem szept. 1 volt az utcsó mensim
2014. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/309 A kérdező kommentje:
Szuper,már 3an vagyunk:)Nekem 3.napos a mensim,de még elég erős,nem tudom meddig tart.Máskor a 3.napon már múlni szokott.De ez most amúgy sem a szokásos,mert előbb jött nappal csak hogy bosszantson:)))
2014. szept. 13. 13:45
 4/309 A kérdező kommentje:
az 5ös lemaradt....szóval 5nappal előbb jött meg
2014. szept. 13. 13:46
 5/309 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.Nekem most múlt el.Én se számolgatok. De meghallgatlak.
2014. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/309 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember 3. jött meg. És mi is nagyon szeretnénk kisbabát. Én sem figyelem magam ennyire,de igyekszünk a párommal minden másnap együtt lenni. Ha nem sikerül akkor jövő hónapban én is kipróbálom az ovu tesztet.:)De nagyon jó lenne, ha már most szeptemberben sikerülne. :) Én is szívesen meghallgatlak, mert én is eléggé izgatott vagyok emiatt, nagyon várom az eredményt a hónap végén. :)
2014. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/309 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Érdekelne hogy ha már felírunk ide akkor esetleg mindannyiunknak kellene egy szám, akik nem névvel vagyunk fent.
2014. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/309 anonim ***** válasza:
én is itt vagyok! :) igaz hogy nekem aug. 25-én volt meg a mensim még se vagyok biztos benne hogy akor ovuláltam e mikor gondolom mert ha igen akor nem tudom hogy most mi van? :D ez a hónap kicsit bonyolult lett... a hőmet is csak 5 napja kezdtem el megint mérni :/ visszont ha 4 napja volt ovum a ciklus.hu szerint akor elég furi hogy ma már 37.0 a hőm :O sose volt így eddig legalábbis, de ha a folyásomat nézem szó szerint folyás mert jól "kicsorogtam" akor 9-10. napon vagy utána 1-2 nap akor pont jókor voltunk együtt :) de így meg azt se tudom mikora ne várjam :/ Viki
2014. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/309 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ennyien összejöttünk:)

5ös ötletét támogatom,mindenkinek legyen neve vagy száma,különben nem lehet követni.Én leszek a "kérdező" :)))Nem ám,a nevem Judit

lássuk kik vannak itt:1es,2es Orsolya,5ös,6os és 8as Viki :))

2014. szept. 13. 18:17
 10/309 A kérdező kommentje:
8as Viki!Neked milyen hosszú szokott lenni a ciklusod?a ciklus.hu-n mit ír a naptár kövi menzesznek?
2014. szept. 13. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!