Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetnék egy kis bíztatást?

Kérhetnék egy kis bíztatást?

Figyelt kérdés
Hétvégére nem vártam. Nem is jött meg. Pénteki és a ma reggeli teszt is negatív sajnos. Van olyan akinél csak később lett pozitív a teszt? Úgy tervezem, ha péntekig nem jön meg újra tesztelek. (Amúgy nem vagyok beteg, nem fáztam meg sem fel, nincs gyulladás, minden rendben van, és évek óta pontosan szokott megjönni, ezért vagyok bizakodó)

2014. nov. 4. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, van remény! :) Kb. egy hetes késésig normális szerintem, lehetett később az ovud, vagy lassabb a hcg emelkedés. De egy hetes késésnél is negatív teszt esetén dokihoz fordulnék. Drukkolok, hogy jó hír legyen! :)
2014. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napja késik...2 negatív tesztelésen vagyok túl,itt a 3. teszt,azzal várok péntekig(ha csak nem megjön még addig)ha negatív megint,bejelentkezek nőgyógyászhoz. Nekem soha nem késik ennyit. Remélem nincs valami bajom. :/ De azért szurkolok neked,hátha baba van a dologban.
2014. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a nem várt napját stabilan negatív volt a teszt, 4 nap múlva pozitív, úgyhogy nyugi, van remény!
2014. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap délután megjött :(

Majd talán a következő hónapban...

2014. nov. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!