Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetnék egy kis biztatást,...

Kérhetnék egy kis biztatást, hogy elszánjam magam? :-)

Figyelt kérdés
7-8 kiló felesleg van rajtam, még mindig jobb, mint a 25 kg-s többlet szülés után. Igazából a hasam iszonyatos, meg a fenekem és a combom - a hasamról annyit, hogy a múltkor a tüdőszűrőben közölték, hogy terhesen nem lehet röntgeneztetni...pedig nem most szültem :-( Szóval jó lenne erőt venni magamon. Heti 3-szor van időm sportolni a kicsik mellett, és azt is tudom, milyen étrendet fogok követni...na de jön az Advent! Fahéjillat, mézeskalács-és aprósüti-sütés (anyukaként muszáj), forralt-borozás, összebújós, téli esték...tudom, valahol szánalmas vagyok, de ha éreztétek már ugyanezt, hogy az ember szinte sóvárog egy jó gesztenyepüré után...akkor megértitek. Igazából biztatásra vágyom, hogy el tudjam kezdeni a fogyózást, már holnap. Csak még bennem van az is, hogy milyen lesz így a december...:-( Aki megért, az légyszi segítsen, hogy elszánjam magam!!!
2010. nov. 10. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tessék!Itt van egy kis motiváció:).

[link]

Nincs lehetetlen:D

2010. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hajrá! ;)
2010. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezaz haver! gyerünk, te vagy a legjobb! meg tudod csinálni!
2010. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el elszántan a fogyikúrát(most én is küzdök rendesen-pontosabban elkezdtem egészségesen táplálkozni és hiányoznak a cukrok))aztán decemberben engedélyezz magadnak egy kis lazulást,hiszen úgysem tudsz mit csinálni.A heti 3 sport is meg fogja hozni a hatást!Sikerülni fog!

Képzeld magad folyamatosan vékonynak és érezd,hogy mennyire büszke Vagy.

2010. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:-)
2010. nov. 10. 13:09
 6/12 Anni97 válasza:
Mindenre képes vagy, fog neked menni:):)
2010. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen diétát szeretnél csinálni?
2010. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb hogy ha nem sanyargatod magad.Én is fogyózom.De inkább a sportra koncentrálok.Na jó mostanában nem eszem kenyeret, édességet.De ha mondjuk megkívánok egy szelet sütit akkor megeszem.Mert annál rosszabb nincs amikor a végén kitör belőled és tele zabálod magad édességgel.A december meg hát...valahogy túl kell majd élni. :)
2010. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 komasa ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az anyukák bármire képesek, és mindent meg tudnak csinálni!!!!!!! Te is szuperhős vagy!!!!4
2010. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le! Fogy-jál-le!


Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma! Kezdd el ma!


Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz! Jó lesz!

2010. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!