Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés ószer mellett,...

Teherbeesés ószer mellett, előfordulhat? Akkor is ha nem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
Ciklusom 30. napján vagyok. Ami amúgy 25-32 napos. Óvszerrel védekeztünk, amivel nem volt gond. Nem vettük észre hogy kilyukadt volna. Néhány napja hányinger gyötör, ingerlékenyebb vagyok, fájnak a melleim, és állandóan éhesnek érzem magam. Pont mint a második terhességemnél. Visszont a derekam is fáj és a hasam is. Pont mint mielőtt meg akar jönni. Eléggé félek. Több okbol kifolyólag is nem lenne jó ha terhes lennék. Lehet, hogy csak a félelem miatt képzelem be a tüneteket?
2014. nov. 8. 19:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Férjem kijelentette, hogy semmiféle kép sem tartjuk meg. Mivel már a második műtétnél is kishíjján elvéreztem, és az orvos sem ajánlotta, hogy vállaljunk még egy gyereket. Anyagi helyzetünkről nem is beszélve. Azért én még reménykedem, hogy vaklárma.
2014. nov. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!