Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ne gőrcsöljek rá? Tudom...

Hogy ne gőrcsöljek rá? Tudom sokan kérdezik nap, mint nap ezt.

Figyelt kérdés

Idáig úgy éreztem képes vagyok nem rágőrcsölni.... de rá kellett ébrednem, hogy annyira szeretném a babát, hogy nem vagyok képes erre :(

és fogalmam sincs mitől lenne jobb. Van egy 7 évesem... ő is szeretne kistesót. A párommal szeretnénk közös babát. A szomszédban ott a másfél éves kislány akire sokszor vigyázunk. Annyira jó érzés ilyenkor :)

az anyuka a második babát várja.... ez is felkavarja a dolgokat bennem :(

csak a saját is jönne már!

8 hónapja próbálkozunk....

37/N



2014. nov. 13. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem természetes,h rágörcsölsz ennyi idő után,de az tudnod kell,hogy ez csak nehezíti.

Nekem sem jött össze ebben a hónapban,de úgy döntöttem,hogy Istenre bízom a dolgokat,majd ha Isten azt akarja,h legyen gyerek,majd akkor lesz.Én meg élem az életem a férjemmel,mintha mi sem történt volna.És semmiképpen ne azért legyetek együtt,hogy baba legyen,fejezzétek ki az egymás iránt való szereteteteket.Neked is összefog jönni,nem tudni mikor,de sikerülni fog,addig pedig élvezd ki az időt a gyermekeddel :)

2014. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! igyekszem lekötni magam :)

próbáltam sokszor a hit felé fordulni, de valamiért nem ment száz százalékosan :O

remélem ettől még találok elfogadható magyarázatot, mi miért történik vagy sem!

2014. nov. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!