Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet? Ki volt már így?

Baba lehet? Ki volt már így?

Figyelt kérdés
Ha 3,5 hónapja voltam a barátommal, nem védekeztünk, belém ment el, és azóta 2x megjött, de nem úgy ahogy normális esetben szokott... Most szúrkál a hasam,fáj a derekam,nagyon sokszor megyek pisilni, többet eszem,és mintha érezném hogy mozgolódik valami :s Vagy ha terhes is vagyok, ez még korai hogy érezzek valamit? Ja, és fáj a mellem, még 3 hét van a mensi idejéig. Vagy talán mensi alatt meglehet, vagy most hogy van ez? Nem tudok semmit.
2010. jan. 28. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Így van...mondjuk félénk kislány ne gyógyszertárba küldj hanem drogáriába.


Amúgy ...o mindegy,azért rem nem vagy terhes...:)



Nekem óvszer mellé sikerült be,igaz 21 voltam és stabil kapcsolatunk volt/van ^^ Mi örültünk neki,vagyis párom jobban ..én hezitáltam.Neked sok szerencsét:)

2010. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem hogy nem vagyok terhes :s Még csak 17 vagyok :(((
2010. febr. 1. 19:56
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem miért nem veszel tetsztet. Leginkább azt nem értem, hogy ha nem akartok gyereket miért nem védekeztek?????? Felelőtlen fiatalok vagytok, akik nem gondolkodnak csak szekszelnek!

Gondolom lepontoznak sokan.

Tanácsra nincs szükséged teszt, vagy orvos, de ezt te is tudod.

2010. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nagyon felelőtlenek, és hülyék voltunk :((( Ezt nem kellett volna. Nem tudom mit csináljak. Tesztelnem kéne, Csak ha terhes vagyok: ~ Megbolondulok

~Nem tudom mi lesz az életemmel,tanulással

~Hogy fogom beadni itthon

~ Jah, és szakított velem a barátom :((((

2010. febr. 1. 20:05
 15/24 anonim ***** válasza:

És ha nem csinálod meg a tesztet jobb lesz?


gyerünk kislány...aztán majd ráérsz gondolkodni

2010. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem jó hírek,de mindenki követ el hibákat,ezt már visszacsinálni nem tudod,de érdemes lenne mihamarabb utánna járni a dolognak.Amikor én teherbe estem,nekem nem jött meg egyáltalán,19.héten éreztem először,hogy mocorog.Vegyél egy tesztet,és ne félj,ha nem vagy terhes irány a doki,mert a tüneteid nem jók,ha terhes vagy pedig felelős vagy a kisbabád egészségért....
2010. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, inkább menj el a drogériába és vásárolj egy tesztet! Ha pozitív lesz, akkor kell elkezdened aggódni, de akkor is inkább ülj le anyukáddal és vele beszéld meg. Ő már átélte a terhességet, tapasztaltabb az életben, sok jó tanácsot tud adni. A lényeg és ami fontos, hogy már rájöttél, hogy butaságot csináltál (pontosabban csináltatok, mert az együttléthez két ember kell) és a válaszaidból kiveszem, hogy okos, értelmes lány vagy, aki most hibázott, de tanulni fog belőle. Kívánom a negatív eredményt! Majd kérlek, írj, hogy mit mutatott teszt! Szurkolok! :)
2010. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
csináltál már tesztet?mi az eredmény??
2010. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A tegnapi 20.01 es vagyok. :)

Vettél tesztet? Mi az eredmény? Én is izgulok...remélem negativ.

Ha mégis pozitiv lenne, akkor sem kell megilyedni. Le kell ülnöd anyukáddal a szüleiddel ahogy azt előttem is irták, és eldönteni az eldönthetetlent.

Ha a szüleid segitenek nem kell elvetetni, gyerek mellett is lehet tanulni, magántanulóként is befejezheted a sulit, fősulira is mehetsz, csak már nehezebb lesz.

2010. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Húúh... Hát az a helyzet hogy nagyon bepánikoltam, és rávettem magam hogy elbeszélgessek erről a nővéremmel, ő is nagyon megijedt, meg le is szidott hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen, Sokat beszélgettünk erről, hogy hogyan tovább ha mégis terhes vagyok... Mert ugye elveteti már nem tudtam volna, mert több mint 3 hónap... :s Szóval vett nekem 1 tesztet, és Hála Istennek NEGATÍV lett :))))))) Nagyon örülök, nagy szerencsém volt, legközelebb jobb lesz elgondolkodni mielőtt cselekszik az ember :))) Köszi mégegyszer a válaszokat, és hogy szorítottatok ;)
2010. febr. 2. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!