Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet? Ki volt már így?

Baba lehet? Ki volt már így?

Figyelt kérdés
Ha 3,5 hónapja voltam a barátommal, nem védekeztünk, belém ment el, és azóta 2x megjött, de nem úgy ahogy normális esetben szokott... Most szúrkál a hasam,fáj a derekam,nagyon sokszor megyek pisilni, többet eszem,és mintha érezném hogy mozgolódik valami :s Vagy ha terhes is vagyok, ez még korai hogy érezzek valamit? Ja, és fáj a mellem, még 3 hét van a mensi idejéig. Vagy talán mensi alatt meglehet, vagy most hogy van ez? Nem tudok semmit.
2010. jan. 28. 20:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Nagyon örülök és jobb ez igy mindenkinek.

:) Örülök hogy tanultál a dologból és legközelebb legalább te gondolkodni fogsz. Hiszen a fiú fogjamagát lelép, de neked ottmarad a gyerek.... De ez veled már nem történik meg azthiszem :D és örülök neki hogy mertél beszélni a tesóddal :)

sok szerencsét a továbbiakhoz :)

2010. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy negatív! :-) és ugye sokkal jobb lett volna ezt a tesztet már rég megcsinálni? Akkor nem paráztál volna ennyit eddig.


Azt a fiút meg ne sajnáld, jobb is, hogy megszabadultál tőle, hidd el nekem. Ha az igazi lett volna, kitart melletted, bármi történik.


Légyszi, legközelebb védekezzetek. Akkor is, ha azt hiszed, hogy épp nem kell (mert pl megvan).

2010. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
hála a jó istennek...^^
2010. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de aranyosak vagytok :)))
2010. febr. 3. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!