Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpo-n negatív teszt?

11dpo-n negatív teszt?

Figyelt kérdés

Most (tehát nem reggeli elsőből) csináltam, de negatív lett. Más meg azt mondja itt, hogy 9.dpo-n pozitív tesztje lett. Tudom, reggeliből kell, meg korán is van, de már nem bírtam ki. Vettem egy csomó fastestes tesztet, ki kellett próbálni :) Csak nem ilyen eredménnyel. 10-es érzékeny. Akkor valószínű nem sikerült, igaz? :(


a GÖRBÉM:

[link]



2014. dec. 7. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Na látod ezért nem kell korán csinálni mert csak elkönyveled h nincs azt lehet h van. Nagyon titka ha vkinek ilyen hamar kimutatja. És ezen az oldalon ráadásul nagyon sokan csak cukkolják vele a másikat. Várd meg amíg késik az a legbiztosabb. 3 nap nem a világ vége. Semmi értelme előbb tesztelni. Ráadásul biztos olyan nega tesztre elkönyvelni h nincs gyerek... hát....
2014. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt :) Hát, csak nem egyszerű... :(

3éve várunk a pozi tesztre, 5 hónapja sikerült is, de nem maradt velem :(

Eléggé kiéleződtem :)

Nem gondoltam, hogy cukkolásnak szánják :O Nem szép dolog. :(

Azért adunk neki mégegy lehetőséget! :)

Nagyon boldog lennék, ha mégis...

2014. dec. 7. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem h nehéz. De sztem jobb kivárni mint korán tesztelni ami tuti nega és el is könyvelni h semmi sincs.

Sajnos tényleg több kérdésnél is kiderült h a 9-10 nappal nem igaz, de jobb akart lenni mint a többiek.

Szurkolok, meg bármi lehet, ne könyveld el ez alapján h nincs :)

2014. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben! szerdán ismétlek :)
2014. dec. 7. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!