Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztetek valamit abban a...

Ti éreztetek valamit abban a hónapban (fizikailag, lelkileg) hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos 10 hónapja próbálkozunk sikertelenül :( Párommal és velem is minden rendben van kivizsgáltak minket, de a baby még sem akar jönni. Mindenki a rágörcsölést mondja nekem. Volt már olyan h pont pecsételgettem mikor a beágyazódásnak kellett volna lennie, volt olyan h éreztem itt belül h na most tuti összejött de semmi folyamatos csalódás minden hónapban. Most 14.én kell megjönnie 6.7. dpon sokszor szúr a hasam most ma pedig megjön érzésem van és fáj a derekam de már inkább nem reménykedem volt már ilyen is. A mellem múlthónapban és most is ovu után majd le szakadnak (bár mintha ma enyhült volna egy kicsit) sokszor pisilek is ovu után ebben a hónapban és az előzőben is. Nektek volt valami ilyesmi? Pl fáj a melletek ovu után mindig de amikor összejött nem fájt, vagy máshogy fájt? Vagy semmit nem éreztetek? folyás nem volt vagy mikor összejött ép hogy sok volt? Ami más volt mint szokott.


Lehet kicsit hosszú lett, de ahogy telik az idő annál jobban keseredem el mert már körülöttem mindenki kismama :S Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 9. 10:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok :) Most megnyugodtam megint egy picit...de hogy meddig fog tartani nem tudom
2014. dec. 9. 12:39
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Megérzésből teszteltem, bár voltak "tüneteim" is.

Először is iszonyatosan fájtak a melleim de nálam ez mensi előtt megszokott...ekkor meg is jegyeztem hogy nemsokára megjön, aztán jött a hasfájás ami nálam 2-3 napig mensi előtt szintén megszokott, így ezzel sem volt gond.... nemvárt napján(kb) volt egy iszonyat kevéske vér a wc papíron, tettem is be a tampont mondván, hogy megjött.

Aztán amikor kivettem és hó fehér volt kicsit meglepődtem, de nem nagyon tulajdonítottam neki nagy szerepet (ez időtájt kicsit érzékenyebb lettem) végül csak nem jött meg de fájdogált a hasam, és még így sem tulajdonítottam neki nagy szerepet mert sajnos évi 9 alkalommal ha megjön már király év volt...jó nagy tál kajákat meg bírtam enni :D nemvárt után 8 nappal teszteltem (majdnem kinevettem magam hogy "Minek?!Érzem hogy bármikor megjöhet.") halvány pozitívat akkor raktam össze hogy akkor ez mind mind a baba miatt volt.

2014. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne legyél elkeseredett! :) Ha egészségesek vagytok biztosan érkezni fog a baba :) Még csak 21 éves vagy, időd mint a tenger!

Én 26 vagyok és még csak most kezdtünk próbálkozni. Írtam ki kérdést is, mert fogalmam sincs, hogy amiket érzek, az vajon utalhat-e terhességre vagy beágyazódásra. Persze biztosat úgyis csak a teszt fog mondani, de azzal még hétvégéig várnom kell, ami elég nehéz már most.

Drukkolok neked nagyon! Próbáld meg élvezni kicsit az életet, a mindennapjaid, olvass sokat ha van rá módod, nekem az segít elterelni a gondolatokat általában. Fel a fejjel!

2014. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!