Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnem ha elolvasnatok a...

Szeretnem ha elolvasnatok a tortenetem! Szerintetek mikor estem teherbe? Tenyleg elveteltem?

Figyelt kérdés
Szoval december 14.en megjott normalisan 28 napra 6napig tartott 20an elmult. Dec.13an este negativ teszt (vagy is volt rajta valami de inkabb negativnak vettuk) elmult a menses elkezdtem inni a cickafarkfu teat (sok jot hallottam rola es a palastfurol is h segiti a teherbeesest) 3 napog ittam estenkent. Dec 23an nagyon begorcsoltem sosem ereztem meg ilyet aztan elkezdtem verezni, nem volt darabos csak elenk piros ver azt hittuk kozepidoben vagyok csinaltam egy ovu tesztet a 2.csik erosebb volt mint az elso. Anyukam mondta h o leszalad egy terhessegi tesztert gyonyoru pozitiv lett. Verzni vereztem tovabbra is a gorcs az enyhult. Gyorsan kocsi be a korhazba. Ott beta Hcg 215ml volt. Befektettek masnak ujra beta Hcg. Verzes csillapodott gorcs elmult. Reggel jottek h vervetel beta hcg 81 :( azt mondtak spontan veteles es hazakuldtek. Tudni kell h 10 honapja probalkozunk. Teljesen osszeomlott..szep karacsony. Mellem ugyan ugy faj sot jobban a hom 36.9 szerintetek biztos elment? Verzes elallt. Ilyen nehzen mulnak el a tunetek? Tegnap 81 volt a hcg ak ma mar biztos ujra lentebb ment es mulnia kene a tuneteknek. Szerintetek a tea csinalta ha ez veteles volt? Koszi a valaszokat.
2014. dec. 25. 12:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
csinalj szerintem meg egy tesztet es akkor ha meg mindig pozitiv szerintem terhes vagy csak az orvos nem latta jol mert meg tul kicsi volt
2014. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

nem volt még 6 hetes a terhesség, így nem a tea miatt volt. Ne hibáztasd magad.

Nézd a poz. oldalát, teherbe tudtál esni.

2014. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Csökken a hcg szint, ne áltasd szegényt! Ha csökken akkor sajnos nem vagy terhes. :(

Persze amíg van hcg a szervezetedben addig a teszt is pozi lehet. Ezért inkább ne csinálj több tesztet,csak magadnak ártasz.

2014. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De a mensessel tavozott? Vagy ezzel a 2 napos verzessel? :( nem ertem...egy uht se csinaltak odabent csak a hcgt
2014. dec. 25. 13:13
 5/27 A kérdező kommentje:
Mikor estem teherbe?? Menses elott egy nappal nega volt a teszt..aztan megjott..aztan + teszt es ujra verzes..nem ertem:/
2014. dec. 25. 13:14
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért érdekes, h mikor estél teherbe? Jelenleg nem vagy terhes, csökken a HCG, a tüneteket vetélés után még pár hétig érezheted és a teszt is pozi lehet tőle. Tényleg ne kínozd magad tesztelgetéssel. A mikor/hogyan távozott belőled és egyéb kérdésekkel sztem januárban az orvosod keresd és beszélj a továbbiakról is vele. Nekem gyógyszert kellett szednem mihelyst poz. lett a teszt. Sajnálom nagyon.
2014. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Megbolondulok :(( januar 4.en rendel a dokim pesten oda jarok mert itt nem foglalkoznak/foglalkoztak velem. 2. Veteles volt mar :( hormonvizsgalatom tokeletes lett. Ugy h vmi mas lehet..
2014. dec. 25. 13:32
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
menj mas orvoshoz es csinalnak uh-t is...surgosseggel menj hogy faj a hasad vagy mit tom en es megnezi mi a helyzet ... en pl a multkor ugy voltam es nem fizettem mert az ingyenes ha surgosen mesz.es megvizsgalt
2014. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kivizsgáláson nem voltál? Nem lehet, hogy nem a teherbeeséssel, hanem a terhesség megtartásával vannak gondok és ebből az irányból kellene újraindítani a kivizsgálást?


De simán lehet, hogy csak kémiai terhesség volt, vagy minden eddigi élettel összeegyeztethetetlen rendellenességgel fogant és természetes szelekció miatt távoztak. Vannak statisztikák, hogy 1000 terhességre hány vetélés jut, de ebben a soha nem vetélők és a többször vetélők is benne vannak.

2014. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Elmeselem majd a dokimnak januarban es biztos elkuld mas vizsgalatra nagyon aranyos es alapos. Csak most ugye nem tudtam csak ide helyben de itt valami katasztrofa...csak vert vettem tegnap meg tegnap elott is es aztan kuldtek is haza...annyira faj feszul a cicim sokat pisilek...majd elmulik uj honap uj remeny!
2014. dec. 25. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!