Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnatok a tortenetemet?...

Elolvasnatok a tortenetemet? Adnatok tanacsot?

Figyelt kérdés
Jelenleg kulfoldon elunk,van egy 2es fel eves kisfiam.Fogamzasgatlot szedek.Szeretnenk tesot de kb 1 ev mulva.Viszont most kesett a menszim teszteltem halvany pozi lett.Egesz ejjel nem aludtam emiatt mert ugy ereztem nem akarok most babat majd jovore.Aztan ahogy gondolkoztam tovabb ramtort az erzes hogy milyen jo lenne ha a kisfiamnak lenne tesoja stb.Es igy elfogadtam hogy terhes vagyok,orultem is neki.A parom is orult neki.Azt mondta bar nem terveztuk de o orul neki.Aztan elkezdtem barnazni elment a baba.El nem tudom mondani mit ereztem...Szornyu.Es most meg egyre erosebb bennem az erzes hogy nagyon szeretnek a fiamnak tesot.Ma mar az is eszembe jutott hogy nem fogom szedni a fogamzasgatlot es hatha osszejon a baba.A kisfiamra 8honapot vartunk.Mar igy is sok ev lesz a gyerekek kozott.Es mivan ha 1 ev mulva nekikezdunk a babaprojektnek de nem jon ossze honapokig?5-6 ev nagyon sok a gyerekek kozott.Hulye vagyok ha abbahagyom a gyogyszert a ferjem tudta nelkul?Annyira vagyom egy kicsire.Es tudom ha jonne a pici nagyon orulne neki
2014. ápr. 8. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól még, mert barnázol, nem biztos, hogy elvetéltél!!!

Menj azonnal dokihoz, adhat megerősítést és akkor lehet megmarad! Spuri a dokihoz!

2014. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha a férjed tudta nélkül hagyod abba, akkor sem vagy hülye, csak nagyon rossz döntést hozol.


Én úgy vélem, hogy ha ismeretlenek előtt leírtad így az érzéseidet, akkor a férjedet is tiszteld meg azzal, hogy beszélsz neki erről, és felveted, hogy vágynál egy babára.


Soha nem hoznék ilyen döntést a párom nélkül. Utána mi lenne a sztori? Azt mondanád neki, hogy a gyógyszer mellett sikerült a pici? Én nem szeretem az ilyen életen át húzódó csúsztatásokat, nem élnék ilyenben jó lelkiismerettel.

2014. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, ami veled történt.

Ezenfelül nem hagynám abba a férjem tudta nélkül a gyógyszerszedést. Lehet, hogyha egy év múlva jönne a kistesó, akkor még jobban örülne, mint most. A gyerekvállalás közös döntés kell, hogy legyen. Emellett nem biztos, hogy most is várnod kell 8 hónapot, lehet, hogy ripsz-ropsz sikerült. Ezenfelül egyáltalán nem sok az 5-6 év korkülönbség. Nálunk 7-7 év van a tesóimmal köztünk, és nagyon jó testvérek lettünk. Én nem vagyok híve a túl kicsi korkülönbségnek. Azért ne szervezkedj a férjed háta mögött, mert te úgy gondolod, hogy 5-6 év sok.

2014. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt hogy a teszt mar negativ,csinaltam kettot.Es amikor elmentem wcre valami volt a wcben.....
2014. ápr. 8. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Igen, az már csak zárójeles, hogy mi TERVEZZÜK :))) a hat-hét évet a gyerkőcök közé, nincs ebben semmi szerintem.

2014. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképpen megbeszélném vele. Ha ő is örült neki, és neki is annyira nagyon rossz, hogy így alakult, akkor nyilván ő is belemegy. De ha nem, akkor valójában kicsit mégiscsak fellélegzett, hogy mégsem lesz baba. Ez kettőtök döntése kell, hogy legyen.

Az én férjem pl már most nagyon szeretne kistesót, én akarok még várni 1 évet kb, de ha megváltozna a véleményem, akkor is leülnék vele, hogy megbeszéljük, hogyan tovább, és mi kell hozzá (akár változtatni valamin, akár egy gyors költségvetés készítés, mennyibe fog kerülni), hogy jöhessen a pici.


Szerintem csúnya dolog a háta mögött intézni, én megsértődnék a helyében...

2014. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igazatok van.este beszelek vele
2014. ápr. 8. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretne ő is gyereket, akkor sok sikert Nektek, de mindenképp beszéld meg vele! :)
2014. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 8. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy elvesztettétek a babát :(

Persze nem a klasszikus értelemben, de ez átverés lenne, ha a tudta nélkül abbahagynád a gyógyszert. Nagyon nem szép dolog, a bizalmát játszod el vele, annyit meg nem ér az egész, főleg így, hogy szeretne ő is még picurkát :) Ültesd le ha hazaért, és beszéljetek, ő mit gondol, te mit gondolsz, utána döntsetek KÖZÖSEN!

Egyébként furi amit írsz. A nagyobb bátyámmal majdnem 12 év korkülönbség van, mégis imádjuk egymást, míg a középső tesómmal sose jöttem ki, pedig ő sokkal közelebb áll korban hozzám. Beszélgessetek, csináljatok költségvetést, nézz utána a támogatásoknak, hogy anyagilag tuti rendben legyetek :) Bármi is lesz, szorítok nektek :)

Egy leendő szintén külföldi kismama

2014. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!