Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e? (tudom,...

Terhes lehetek-e? (tudom, minden nap van valaki aki felteszi ezt a kérdést, de jó lenne ha tényleg elolvasnátok és tanácsot adnátok)

Figyelt kérdés
A barátom és én csak pár hónapja járunk (1,5 hónapja). Nem is siettük el a dolgot.2 napja csináltuk először amúgy, de akkor is védekeztünk és vigyáztunk. Amíg nem szexeltünk , addig csak pettingeltünk és orálisan kielégítettük egymást. Soha nem került sperma a "közelembe", de én mégis félek, hátha teherbe estem, mert késik a menstruációm (igaz csak 3 napja).Egyszer volt csak egy olyan szitunk, hogy a péniszét a hüvelyemnek nyomta, de nem volt spermás és előváladékos sem. Ugye nem áll fent a lehetősége annak hogy terhes lettem? ( és kérlek ne szóljatok le, 19 éves vagyok,és nem egy buta 14-15 éves kislány)

2014. ápr. 12. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem. de csinálj egy tesztet és megnyugszol!
2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eléggé kicsi rá az esély, hogy az lennél. Sok mindentől késhet. Ezt 2-3 nap után nem jelzi a szervezet.
2014. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. nekem is szokott késni van hogy 1 hetet is és utána jön meg
2014. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ELőváladék MINDIG van, ha már feláll neki. Sose értettem mire jó, ez az egyszer bedugom, aztán parázhattok...
2014. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És egy-két ember mindig akad, aki leszólja a másikat, ha kérik, hogy ne akkor is. Én meg ezt nem értem, hogy mire jó?!
2014. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szóval legyen abban a hitben, hogy nem volt előváladék? Jó hogy nem a sperma se termékenyít meg, ha varázsigét mondunk rá? :D

Nem leszólás, ez az igazság.

2014. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek?
2014. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Sose értettem mire jó, ez az egyszer bedugom, aztán parázhattok.."

Ez volt a leszólás...nem az, hogy mit higgyen, vagy mit ne.

2014. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt írod, 2 napja csináltátok először, a mensid meg 3 napja késik.

Szerintem meg is válaszoltam.

2014. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk! az eddigi válaszokat köszönöm szépen! és az hogy hozzá ért, az nem szándékos volt, egyszerűen csak össze bújtunk és véletlenül hozzá ért!
2014. ápr. 12. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!