Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban a Párom kora lehet a...

Valóban a Párom kora lehet a gond?

Figyelt kérdés

én 22 vagyok, a férjem 31.

szeretnénk kisbabát, pár hónapja hagytam abba a gyógyszert.eddig még nem jött össze, de nem vagyok elkeseredve :)

viszont az egyik barátomnak meséltem, hogy lassan szeretnénk gyerkőcöt, de még nem jött össze,ő pedig erre azt mondta hogy " ne csodálkozz,azért a Párod már nem egy suhanc"


eléggé rosszul esett, és azért túlzásnak érzem hogy egy 31 éves férfi a kora miatt nem tud gyereket csinálni... :\



2015. jan. 2. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy! Ez marhaság! Lehet baj a spermájával, bárkinek lehet probléma, de az ő esetében NEM a kora miatt.


Pár hónap alatt valószínűleg a peteérésed sem állt még helyre. Meg amúgy egy párnak átlag egy év alatt sikerül a baba, szóval még sehol nem tartotok a próbálkozással.

2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátod jó nagy marha.

A férjem 36 éves volt, amikor az első gyerkőcünk fogant, és 41 amikor a második.

Mindkétszer külön dicséretet kapott a kiváló spermaképe miatt.

Semmiféleképp sem lehet általánosítani, menjen el urológushoz a férjed, kérjen spermaképet, szedjen férfivitamint (nem potencianövelőre gondolok!).

2015. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 51 lenne, még akkor is lehetne gyereke! Viszont nem kötném senki orrára, hogy próbálkozunk, de nem jön össze:S
2015. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapos próbálkozás után még nem biztos,hogy bármi gond van.De,hogy azért nem esnél teherbe mert a párod 31 az hülyeség.Megnyugtatlak én 30 vagyok a párom 47 és most várjuk a 24hetes babánkat. :-)
2015. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És te ezt a hülyeséget el is hitted? :)
2015. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta probálkoztok? Amúgy soksaknak jó pár hónapukba kerül mire sikerül a baba.
2015. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor az első babát vártuk, akkor 34 éves voltam. Mondta az orvos, hogy ilyenkor már valamivel nagyobb a lehetséges komplikációk esélye.

Mondtam az orvosomnak, hogy a férjem is 34. Erre ő azt mondta, hogy az nem számít, 50 év alatt nem számít az apa kora.


Egyébként pár hónap az semmi. Még a fiatal, egészséges pároknak is kell annyi.


Ha már egy éve nem jön össze, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2015. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3 hónapja próbálkozunk, ez a 4.

szerintem még korai dokihoz menni, szerintem kell még egy kis idő, nem is sürgetjük a dolgot.

Ennek a barátomnak már van 1 kisgyermeke, és ő kérdezte meg nekünk mikor lesz, akkor mondtam neki hogy próbálkozunk...

2015. jan. 2. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 22 eves vagyok. Párom 34. 14 honapos a lanyunk :) 3. Hónapban jött össze ! Szoval nyugiii . Drukkolok:)
2015. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! köszönöm :)))
2015. jan. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!