Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogantatástól számítva két...

A fogantatástól számítva két hétig valóban nem gond a betegség, láz, gyógyszer szedés? Vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
Elkapott az influenza, a ciklus 27. napján járok és félek, hogy baj lesz belőle, ha terhes vagyok.
2012. febr. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fogantatás után még röntgenen voltam és antibiotikumot szedtem. Akkor azt mondták az első két hétben nem tudunk kárt okozni annyira pirinyó még. Biztonság kedvéért elmentem genetikára és ott is ezt mondta a nő.
2012. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hol, kinél voltál genetikán?
2012. febr. 22. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvastam: "Még nem tudtam, hogy terhes vagyok, de ittam/gyógyszert szedtem/röntgenen voltam


Semmi gond. 6 hetes kor alatt nem okoznak ezek a dolgok kárt a magzatban. 6 hetes kor után is elmondható, hogy egyszeri ivástól nem lesz semmi baj, csupán az a gond, ha folyamatosan iszol, vagy az orvossal nem egyeztetett gyógyszert szedsz. A röntgennél csak az a gond, ha az kifejezetten a hasat éri, terhesség esetén szólni kell a röntgenasszisztensnek és ólomköpenyt ad, ami véd a sugárzástól."

2012. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegeden.
2012. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a beágyazódás környékén voltam lázas beteg, nem maradt meg a baba. 9 hetesen műtöttek. Szerintem tesztelj mielőbb, és menj dokihoz, ha baba van.
2012. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, írtam Neked privit.
2012. febr. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!