Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap elvetéltem milyen...

Vasárnap elvetéltem milyen vitaminokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Vasárnap elvetéltem csináltak is egy egészségügyi kaparást 6 hetes terhes voltam..szeretnék a közeljövöbe kis babát ..milyen vitaminokat tudtok ajánlani amivel tudom támogatni a szervezetemet?

Gravida , mb6 , e vitamin stb


2015. jan. 6. 17:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és mikor kezdjem el?
2015. jan. 6. 19:32
 12/21 anonim ***** válasza:

Csak ne fém teatojásban.


"Nem szabad a teakészítéshez fém eszközöket használni, mert egyes anyagok gyógyhatását semlegesíti a fém. A vizet lehet fém teaforralóban melegíteni, de amivel a növény közvetlenül érintkezik (szűrő, csésze), az ne készüljön fémből. "

2015. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Talán a vélt beágyazódási időpont előtt 4-5 nappal.


Javítsatok ki, ezt csak tippelem (ha már egyszer a beágyazódást segíti, gondolom ovuláció után kéne)!

2015. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az egyik linken, amit küldtem, megtalálod, de kimásoltam:

"Teaként: 1 teáskanál palástfüvet leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk."

2015. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az kimaratd, hogy fogyasztás előtt leszűrjük.
2015. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A palástfüvet a ciklus második felében, ovuláció után kell inni.
2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

7-es.

Ha dec.3.-án volt vetélésed akkor holnap hogy lehetsz 5 hetes terhes?!

2015. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hopp, éppen ezt akartam én is kérdezni...
2015. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem írtam, hogy akkor volt a vetélésem, akkor a küretem volt. A vetélésem még november végén volt.
2015. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni szeretnék,tényleg.

De kérdezhetek még?

Spontán vetélés után volt küreted azaz missed ab.-od volt,hiszen hívhatjuk abbamaradt vetélésnek ha nem tisztultál ki rendesen gondolom azért volt a műtét.

Ha dec.3.-án volt mindez akkor rögtön az első peteérésnél lettél terhes és akkor az számít az utolsó menzesznek?!

Mert ha így van és sikeres terhességed lesz az nagyon nagy lelki erőt adhat sokunknak akik elvetéltek és csak azt várják hogy újra próbálkozhassanak(van hogy 3 hónapot van hogy fél évet kellene várni)

Én személy szerint attól félek a legjobban hogy nem hagyok elég időt a szervezetemnek h felkészüljön egy újabb terhességre.

Nekem 8 hete volt a műtét de őrlődöm hogy mikor vághatunk bele újra...

2015. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!