Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap elvetéltem milyen...

Vasárnap elvetéltem milyen vitaminokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Vasárnap elvetéltem csináltak is egy egészségügyi kaparást 6 hetes terhes voltam..szeretnék a közeljövöbe kis babát ..milyen vitaminokat tudtok ajánlani amivel tudom támogatni a szervezetemet?

Gravida , mb6 , e vitamin stb


2015. jan. 6. 17:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok, ha ezzel tudok segíteni.

Igen én onnantól számoltam, telefonon van egy menstruációs naptáram, amibe december 3-át ütöttem be, mint kezdeti menstruáció (ugye ez volt a küret napja), és legnagyobb meglepetésemre pont akkor volt peteérésem, amikor a telefon azt jelezte.

Megmondom őszintén, én pont az ellenkezőjétől féltem nagyon, hogy megvárom a három hónapot, aztán nem akar majd összejönni a baba, így bátrak voltunk és nem vártuk meg az első vérzést. December 31-én már volt egy pozitív tesztem. Én is őrlődtem, de azonnal elkezdtem inni a palástfű teát, ami megnyugtatott abban, hogy erősíti a méhemet és ha sikerült a nagy találkozás, akkor segíti a beágyazódást. És most ott van :) Már voltam egy UH-n mert szurkált a hasam, de szerencsére semmi gond, két hét múlva megyek ismét UH-ra, azt mondták addigra már lesz szívhang is (nagyon remélem, hogy tényleg hallhatom).

Engem az bátorított még fel, hogy sok helyen olvastam (köztük itt is), hogy nagyon sokan nem várták ki az időt, nem várták meg az első menstruációt és 9 hónap múlva egészséges babát szültek. Én most ebben hiszek, mert ez ad nekem erőt! :)

Ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)

2015. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!