Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mos komoly vagy mindnenki...

Ez mos komoly vagy mindnenki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

vagy számomra tünik csak irreális dolognak. hogy egyes nök maguknak felnyulnak és tapogatoznak.Nem félenk hogy fertözést kapnak???

nekem két gyerekem van de porobálkozások során sose ..eszembe se jutott igy vizsgálodni., Nyák oké, de akkor inkább OVU teszt az ég szerelmére!


ennyi erövel maguknak is levezethetik a szülést majd minek orvos.. ha ennyire vizsgálodni akar menjen nögyógyászhoz. egy életre szolo fertözés csinálhatnak maguknak


2015. jan. 17. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ugyanazon a kérdésen akadtunk ki.

NEkem is fura, hogy valaki azt nézegesse magnak, mennyire puha és nyitott a méhszája. Én megmondom, pontozzanak le, nem tartom normális dolognak. Akkor sem, ha évek óta próbálkozik.

2015. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%

Hat ez nagyon nagy tulzas amit irtal. Nagyon unatkozhatsz.

En vizsgalodom, mert ismerni szeretnem a testem es hogy mikor mi tortenik. Az ovut es a mensit is meg lehet belole mondani. Valamint nyilvan tiszta kezzel nyulkal az ember. De feltetelezem hogy akkor te eletedben nem maszturbaltal meg. Ekkora butasagot se hallottam meg. Az tuti, hogy tiszta kezzel kell, de nehogy mar ne nyukaljak ahhoz ami az enyem. 😃

2015. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

dehogy csinálja mindenki :) nem, ez már nem normális, ez nem a test ismeretéről szól, hanem hogy már annyira rákattant, hogy nem tud már mást kitalálni képzelgései bizonyítására, hogy inkább magában turkál...

én sajnálom és kívánom, hogy összejöjjön a baba minél előbb, hátha akkor visszaáll "normálisra"

2015. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

ne haragudj de elég gyakori a bégbéldaganat, rektális vizsgálatot is megoldod magad?

Ne haragudj, de tiszta a kezed vagy sem, önkilégítesz vagy sem, a méhszáj vizsgálata beteges.

2015. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem ez számomra már a nem normális testvizsgálodásrol szol!!!!
2015. jan. 17. 12:37
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt a férjed pénisze sem steril. Nem koszosabb a kezed kézmosás után, mint a férjed teste.


Másrészt a szülések 90%-a simán lezajlik orvos nélkül is. Igen, mert a testünk képes rá, felügyelet nélkül is.

2015. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Jézus, nemár! Én még nem hallottam erről, de tuti nem százas aki ezt csinálja! Akkor ha összejön a baba, nőgyógyászhoz sem megy mert ellenőrzi magának a méhszáj állapotát? :D Beteges!
2015. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Ez már szerintem is több, mint ami belefér a normális kategóriába. 1,5 sikertelenség és két vetélés sem hozta ki belőlem ezt a fajta önvizsgálódási kényszert. Szóval nem, nem csinálja mindenki ezt! :)
2015. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem csinálja mindenki, de én nem tartom sem irreálisnak, se gusztustalannak. Nem csak azért csinálhatja azért ezt valaki, mert babát szeretne... hanem azért is, mert NEM szeretne. Természetes családtervezésről hallottatok már, emberek?
2015. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Én ezt nem értem, mit kell ezen ennyire kiborulni. Teljesen belefér a saját testünk ismeretébe. A ciklus.hu -n külön rubrika van ennek az információnak a tárolására. Hétköznapi, általános dolognak tartom. Miért lenne beteges ismerni a testem változásait? HOgy lehet a mai világban valaki annyira szűklátókörű, hogy nem mer felnyúlni magának, ha kíváncsi a saját testére? Én ezen vagyok most ledöbbenve, hogy ti tényleg ilyen zárkózottan éltek még saját magatok előtt is szégyellve dolgokat. Kész döbbenet.
2015. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!