Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mos komoly vagy mindnenki...

Ez mos komoly vagy mindnenki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

vagy számomra tünik csak irreális dolognak. hogy egyes nök maguknak felnyulnak és tapogatoznak.Nem félenk hogy fertözést kapnak???

nekem két gyerekem van de porobálkozások során sose ..eszembe se jutott igy vizsgálodni., Nyák oké, de akkor inkább OVU teszt az ég szerelmére!


ennyi erövel maguknak is levezethetik a szülést majd minek orvos.. ha ennyire vizsgálodni akar menjen nögyógyászhoz. egy életre szolo fertözés csinálhatnak maguknak


2015. jan. 17. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem ezt a nagy kiborulást! Egyrészt az övé, ha fogdosni akarja, tegye! ;) Másrészt álszent duma, hogy fertőzés veszély.... A férfi csak bemosakodás, és fertőtlenítő zuhany után nyúlhat a nőhöz?! Mert van egy bizonyos testrésze, ami bizony oda kerül! (jó esetben) Meg az ujja is tévedhet oda! :)))
2015. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Mekkora egy prűd gyökér vagy te kérdező..
2015. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Tenyleg ez vita tema? Soha nem vizsgaltam magam viszont az elozo honapban elkezdtem figyelni magam..viszont a mehszajamat nem tudom zart e vagy nyitott annyira nem nezem de az erdekes mennyire vant lent vagy fent es puha e vagy kemeny..

Felnyulsz magadnak mintha tampont tennel fel ebben semmi borzaszto nincs! Igaza van a tobbi hozzaszolonak, hogy a ferjed penisze egy spontan szex alkalmaval sem patyoltat illetve ha az ujjat dugja fel az sem morbid es beteges a normalis embereknel!

2015. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

"vagy számomra tünik csak irreális dolognak. hogy egyes nök maguknak felnyulnak és tapogatoznak"


:DDDDDDDDD Igen, csak neked.


Erről az jutott eszembe, amikor 7 évesen fújoltunk, hogy mások csókolóznak... sebaj, majd te is felnősz és rájössz, hogy van tested! :DDDD

2015. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem is túlzás még ezt is vizsgálni amikor valaki gyereket szeretne!

Nem elég az ovu teszt,hőmérőzés,nyákfigyelés???

2015. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Én felelőtlenségnek tartom és szükségtelennek. Persze, azt is megértem, hogy valaki annyira görcsösen akar már gyereket, de nem jön, hogy mindent kipróbál a siker érdekében.
2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

a többségnek a pàrja is "felnyúl" szintén nem steril hanem lehetöleg tiszta kézzel. Aki a méhszàjàt vizsgàlja, az is megmosamodik-fertőtlenìt elötte. Előbb lehet elkapni valamit sima tisztasàgi betéttől, vagy az uszodàban.

Engem érdekel a méhszàjam àllapota, mert nyàkkal, diagrammal és ovuteszttel együtt sem bìrom belőni az ovut. Te ezen mit aggódsz, neked nem kell megnézni sem az enyémet.,sem a tiédet, nekem meg szerencsérs nem kell tőled engedélyt kérnem.

És nem végzek magamnak önvizsgàlatot, azt az orvosra bìzom, de ha visszajön a méhszàjsebem, azt is előbb veszem észre, mert màs a tapintàsa. És biztos nem én leszek az sem, aki majd kiìrja ide, hogy talàlt valami púpot a hüvelyében, mi lehet az?


Kérdező, nem vagy te egy kicsit prűd?

2015. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges ez a prűdség. Csak hogy tudjátok azok, akik gusztustalannak tartjátok ezt, hogy amikor pozitiv terhességi teszt után elmész nődokihoz, ő is felnyúl, és a méhszájat vizsgálja. Kesztyű húzás után! Akkor a nő saját maga miért ne tehetné ezt meg? Miért ne nyúlhatna fel a saját hüvelyébe? Gondolom ti a párotoknak sem engeditek...

Ez a gáz, nem az,hogy valaki ismeri a teste működését.

2015. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

ez nem a prűdségről szól, ha nem tűnt volna fel.

Ez arról szól, hogy van egy határ... és ez a határ egyre rosszabb.

Mi következik ezután, a nehezen teherbe esők vért vesznek otthon és hormonvizsgálatot csinálnak? Esetleg mikroszkóp alatt spermiumot számolnak???


És a legrosszabb, hogy gyanítom, a felnyúlkáló nőnek pl eszébe sem jut, hogy rendszeresen megvizsgálja a mellét, pedig az ennl ezerszer fontosabb lenne.

2015. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

Igen, létezik már ilyen spermaszámláló eszköz, két vizsgálatra alkalmas, pár ezer forint: [link]


Húúú, és ha meg tudja csinálni otthon, akkor mi lesz? Sírvafakadsz, hogy már ezt is csinálják emberek? Esküszöm nem értem, ez miért rossz nektek, vagy mi az elítélendő ebben? Annyira röhejes, hogy nemigaz. Igen, felnyúl és megnézi magának. Miért ne tenné? Az ő teste!

2015. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!