Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló tünete?...

Volt valakinek hasonló tünete? Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Erős mell fájdalom már egy hete,nőtt is, 2 napja késik a menstruációm.Tegnap délutáni teszt negatív.
2015. jan. 17. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt ilyen 4 napot késett fájt a mellem nagyon. Persze megjött.:-( A teszt is negatív volt mint neked.
2015. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez azért furcsa, mert csak picit szokott fájni max. 2-3 napot mensi előtt.
2015. jan. 17. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel egy tesztet. Első délutáni nekem is negativ volt, 3 nappal később a reggeli már halvány pozitív. A héten már kétéves lett a fiam :-) azt nem írtad, minek örülnél, de rem. a pozitívnak
2015. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 majdnem 3 hétig fájt a mellem, nem akart megjönni, heti két teszt negatív, mikor elmúlt a fájdalom pozitív teszt az 5. héten. Hát nem tudom te minek örülnél, de az biztos, hogy mindenkinél mások a tünetek.

30hkm

2015. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 napja késik, tegnap reggeli teszt negatív.Így elég valószínű, hogy nincs baba, ha jól gondolom.
2015. jan. 19. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nincs ott baba, nekem 5 hétig negatív volt a teszt.
2015. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a te eseted elég kirívó, mi volt az oka hogy addig nem mutatta ki?
2015. jan. 19. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lehetett, kérdeztem a dokit, azt mondta találkozott már ilyennel. Volt neki egy másik anyuka aki úgy ment, hogy érzi, hogy van valami, az uh is jelezte, vert a szíve is, de a teszt negatív volt. Azt mondta a doki, már ő sem lepődik meg ilyen esetben, de nem tudja mi lehet az oka. Az a biztos amit az uh mutat.
2015. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!