Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute a teszt. Ferdén...

One minute a teszt. Ferdén jött ki időn belül a második vonal. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
De jól látható pozitívan. Aztán eltűnt kis idő múlva. Örülhetek?

#pozitív #one minute #második vonal #jól látható
2015. jan. 20. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 A kérdező kommentje:

Először is, nyugodj meg! Nincs veszve semmi! ;-)

Ha van 3 db halovány teszted, az már jó hír! Ugyanolyan teszttel teszteltél utoljára mint az a 3 volt? Mert nem mindegyik mutatja ki (hiába mondják, hogy már mindegy akkor, sztem hülyeség). Vegyél ugyanolyan tesztet mint az a 3 volt. Én a negatív tesztek után bő 1 hetet vártam és akkor lett csak halvány pozi! Bő egy hetet.. Aztán még 2 napot, és úgy lett nagyon erős pozitív. Tehát van remény! Ne add fel! Ha nem vérzel, és nem barnázol van remény. Ugye a pozik után nem volt vérzésed? Piros volt a második csík csak halvány? Mert akkor abból lesz valami! :-) Ne keseredj el! Van valami tüneted? Nekem a melleim szakadtak le nagyon akkortájt, és sőt, még most is. Kitartást! Lassan kedd, és megtudsz mindent! Ne stresszelj, az még rosszabb. Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam. Írj majd doki után!

2015. febr. 21. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!