Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute a teszt. Ferdén...

One minute a teszt. Ferdén jött ki időn belül a második vonal. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
De jól látható pozitívan. Aztán eltűnt kis idő múlva. Örülhetek?

#pozitív #one minute #második vonal #jól látható
2015. jan. 20. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap reggel nyomj egy tesztet! Jajj, nagyon izgulok! Drukkolok!!!


Nekem ma delutan erös pozi lett az ovulacios tesztem! Hajraaaaa :)

2015. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Drukkolok Neked is! :-))

Ma csináltam egyet Illi a neve. De nega lett. :-(

Viszont a tünetek alapján ugyanúgy megvannak.

Te mikorra nem várod? Esetleg tünetek vannak már? Barátnőm monsta, , hogy neki sokáig nem is mutatta ki a babát a teszt. Pedig terhes volt. Remélem nálam is ez a helyzet. Ez elég idegtépő a várakozás. Gondoltam rá hogy elmegyek dokihoz küldjön el laborba hátha kimutatja.

2015. jan. 24. 18:11
 23/71 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, a kissé értelmetlen mondatokért, telefonon nehézkes írni.
2015. jan. 24. 20:07
 24/71 anonim ***** válasza:
Hat nekem februar 5-6-7 körül nem kene megjönni, de ovuteszt lett csak pozi, ugyhogy meg csak most fogjuk gyartani a babucit, igy tünet meg kizarva :)
2015. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Értem. Hajrá, drukkolok Nektek!

Azt mondják, nem szabad rágondolni és sikerül. Állítólag :-)

2015. jan. 24. 21:14
 26/71 anonim ***** válasza:
Gyartottuk, de nem tudtam nem arra gondolni, mert a parom közölte, hogy most kislanyt csinal nekem :)
2015. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Aranyos :-) Nálunk pedig kisfiút szeretne a férjem. De mindegy milyen nemű lesz.

Kérdezhetek, -már bocsánat-, de a hasmenés is tünet lehet? Meg a gyomor égés/fájás?

Elég idegesítő h nega volt tegnap. Ebből nem is lehet baba? Könyvek szerint 6-10nap mensi után míg kimutatja a babát. Várok. :-(

Remélem, Neked nem kell ennyit majd.:-)

2015. jan. 25. 14:36
 28/71 anonim ***** válasza:
Olvastam mar több helyen is, hogy nemvart napja körül hasmenes volt... de ugye ez sem jelent semmit. :) Nekem a stressztöl van folyton hasmenesem. Most szerdan dokinal voltam, utana ejjel 1kor arra keltem, hogy rohannom kell wc-re. Peteeres elött volt 3 nappal :) Türelem :)
2015. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pedig gondoltam rá, hogy holnap tesztelek. Holnap lesz a 8. napom. Persze reggel első pisiből gravi teszttel.

Vagy várjak még? Fáj a mellem, meg érzékeny, állandóan aludnék, szurkál a hasam, fehér folyásom hol van hol nincs. Kíváncsi vagyok! :-) Neked is volt peteéréskor fehér folyásod? Mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 3.-ik hónapunk.

2015. jan. 25. 19:55
 30/71 anonim ***** válasza:
Mar 8. napja kesik?? AZtaaaa.... reggel elsö pisiböl tesztelj... Mi tavaly majus ota probalkozunk. Nekem peteereskor nem feher, hanem atlatszo nyakom van, olyan nyulos. Az az ovulacios nyak. Abbol taplalkoznak a kiskatonak, amig varjak a sorukat.
2015. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!