Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute a teszt. Ferdén...

One minute a teszt. Ferdén jött ki időn belül a második vonal. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
De jól látható pozitívan. Aztán eltűnt kis idő múlva. Örülhetek?

#pozitív #one minute #második vonal #jól látható
2015. jan. 20. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Ti adtok nekem erőt! :-) Köszönöm!:-)

Soha nem hőmérőztem, hol kell mérni és hogyan?

Azt tudom, hogy ágyból nem szabad felkelni és egyből ébredés után. Ha jól mondom?

Várok pár napot. Lassan fog eltelni.

De ugye ezek a tünetek jók? Igaz nem sok de van. Még írok ha bármi van, rendben? Köszönöm mégegyszer!

2015. jan. 21. 12:20
 12/71 anonim ***** válasza:

terhesség idején nem esik les hő, hanem ha jól tudom, akkor 37 körül fent marad. Biztos van aki ezt jobban tudja, én nem tudok hőmérőzni, mert nem alszom egyben órát sem, nemhogy 7-et :) ráadásul hormon gondjaim vannak, így fals lenne. Arra te is vigyázz, hogy most vírusos időszakban lehet más miatt is fent a hőd. Minden esetre, ha nem érzed magad betegnes és magasabb a hőd, mint szokott, akkor az +1 jel a többi bíztató mellé :)))

Drukklok ++++

2015. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
Akkor a legeslegpontosabb, ha minden reggel ugyanabban az idöben mered, es legalabb 3 orat aludtal. Ezt en ugy csinalom, hogy 6.30ra allitom be az orat, es odakeszitem az agy melle a höneröt, es amint meghallom az orat, azonnal be a hömeröt a nyelvem ala, es mar merem is. Volt, hogy elaludtam :) de szerencsere digitalis hömerö, es az utolso merest mindig mutatja. Ha elterö idöben mered, akkor hozhat fals eredmenyeket. Ha nem sikerül minden nap merni, akkor az aznapit nem kell feljegyezni.
2015. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a segítséget! Tehát 37 felett kell, hogy legyen. Kíváncsi vagyok, érzem néha úgymond "melegnek" magam néha. De ki próbálom ezt is. Egyre jobban szurkál a hasam. Mintha pakolnànak benne valamit. :-)

Ti mióta próbálkoztok a babával? Van Nektek ia valami tünet?

2015. jan. 21. 15:16
 15/71 A kérdező kommentje:

Megmértem, 36,8º.

Erre lehet alapozni? Vagy több mérés után?

Hasszurka ugyanúgy van. Sőt elég sok. Szédülök és émelygek. Mit gondoltok?

2015. jan. 22. 14:25
 16/71 anonim ***** válasza:
Jo jel, de varni kell, több merest is kell csinalni, marmint több napon keresztül, es ha fent marad, akkor huuuuu :) :)
2015. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
Igazabol ez ugy van, hogy mensiig fent marad, es mensikor esik le, de nem biztos, hogy rögtön az elsö nap, szoval biztato, ha fent marad, de ez sem ad 100 szazalekos valaszt. 4. napja kesik, ugye?
2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

Így van. Ez a 4. nap.

Képzeljétek, tegnap (vagyis ma éjjel) sűrűn kellett kimennem pisilni, hogy már bent a munkahelyen is feltűnt egy-két embernek, hogy hova szaladgálok. :-)

2015. jan. 22. 14:49
 19/71 anonim ***** válasza:
Biztato! :)
2015. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

Ma van a 6-ik napja, hogy késik.

Tesztelhetek már? Remélem, látszani fog a pozi.


Állandóan aludnék, tudok is, a mellbimbóm érzékeny, néha hányingerem van, és szédülök. Mit gondoltok? Meg merjem csinálni vagy várjak egy két napot? Köszi előre is! :-)

2015. jan. 24. 06:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!