Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha szedek terhes...

Szerintetek, ha szedek terhes vitamint ( pl. :femibion) es ha sok gyumolcsot eszem es gyumolcsleveket iszom, meg oda figyelek arra, hogy mit eszem, gyorsabban teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a két dolognak egymáshoz. Persze a te egészséged miatt szedheted!
2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

miért sietsz? mármint miért akarsz gyorsabban teherbe esni?

egyébként jó, ha egészséges vagy, már csak a kezdő kilók miatt is, és a folsav is mehet, de olyan sokat nem számít benne, mikor jön össze a baba.

viszont az, mikor vagytok együtt, már annál inkább ;)

2015. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szonyalena válasza:
Nem!
2015. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyorsabban nem hiszem, viszont ez egy jó méregtelenítés baba várás előtt, ami nem árt, ugyanis várandósság alatt tiltott. Jobb lesz a felszívódás a belekben, a zöldség lúgosít, ami szintén jó egészség szempontjából. Tehát nem árt, de nem ettől esel teherbe. Hacsak nem vagy cöliákiás mert az okozhat meddőséget.
2015. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Bárcsak ilyen egyszerű lenne.
2015. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok bocsi hogy így belekérdezek , de miért befolyásolná a teherbeesést az ha valaki lisztérzékeny lenne??

Én lisztérzékeny vagyok , a párommal úgy beszéltük hogy novemberben próbálkozni fogunk , nem hiszem hogy bezavarna bármit is ha betartja a diétát!!!

Gondolom a kérdező nem lisztérzékeny mivel ez nem volt benne a kérdésében.

2015. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyorsabban nem fogsz teherbe esni a vitamintól, viszont mindenképpen ajánlott magzatvédő vitamin szedése, ha próbálkoztok, igazából ilyenkor a legfontosabb szedni, mert pl folsavra az első hetekben van a leginkább szüksége a babának, amikor még nem is tudsz a terhességről.
2015. jan. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért írtam mert több ismerősöm meddő volt míg nem diagnosztizálták lisztérzékenységre. Viszont a betartott diéta 'mellett' sikerült teherbeesniük. Nem bántásból írtam, de ez is lehet ok, hiszen a tünetek között is felsorolásra került a meddőség. Valószínű ti diétáztok, bocsánat, ha megsértettelek. :-)
2015. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt: van egy nő ismerősöm. Meddő volt, ráadásul duci is. Kiderült, hogy lisztérzékeny. Pedig semmilyen más tünetet nem produkált azon kívül, hogy nem esett teherbe. Ezért is írtam, mert nem árt odafigyelni.
2015. jan. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!