Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjam meg míg lefogyok...

Várjam meg míg lefogyok mielőtt újabb gyereket vállalnék?

Figyelt kérdés
Erősen túlsúlyos vagyok, és magas a vérnyomásom is. Az első babám előtt kb 10 kilóval voltam kevesebb, mint most. Most diétázok, fogyókúrázok, de ki tudja mire lesz eredménye, ill. lesz-e egyáltalán.

2015. jan. 31. 02:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
130 kg rengeteg, ne haragudj. Min. 30 kg-ot le kell adnod...Nekem ez lenne az első.
2015. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
130 kg nagyon sok,még nem terhesen is.nehéz lenne így babát kihordani,az eü. kockázatról nem is beszélve de pl. egy ismerősöm ennyi kiló és most szült,de nem tudtuk h terhes...
2015. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%

Úr isten!130 kg?Az rengeteg!!Hogy tudsz így élni?

Téged nem zavar ez??!

2015. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A kérdező ezt írta: "diétázok, fogyókúrázok"...Szerintem ha nem zavarná, akkor nem tenne ilyet...
2015. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Igen olvasom,de ne csak szavakat olvass,hanem a sorok között is.

Elég régóta túlsúlyos,hisz az első babája előtt kb. 10 kilóval volt könnyebb,tehát 120 kiló volt.

Most 130 kiló.Azt írja,hogy "de ki tudja mire lesz eredménye",ergó nem hisz magában,nem bízik abban hogy lefogyhat.

A másik meg írta,hogy 33 éves és nem sok ideje van.

Dehogyis nem!2 év alatt lefogyhat akár a felére is és akkor még csak 35 éves lesz,nyugodtan vállalhat babát.

Egy szó mint száz,süt az írásából,hogy egyáltalán nem akar lefogyni!

2015. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt érzem az írásából,hogy szeretne megerősítést arra hogy ilyen túlsúllyal is lehet egészséges terhességet kihordani,biztosan jobb lenne vékonyan és egészségesebben nekiindulni egy babatervezésnek de a kérdező nem szeretne a fogyással időt veszíteni bár tudja gondolom hogy így nagyon nehéz dolga lenne...
2015. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Igazából ez egy nagyon nehéz helyzet, mert ha 130 kilóval belevág a terhességbe, akkor tuti, hogy a terhesség alatt még több kiló jön fel, és akkor utána még nehezebb lesz tenni ellene. Én vagyok aki azt írtam, hogy 110 kilóval mentem be szülni, és most kicsit több mint egy évvel később 90 kilóval vágtam bele a következő terhességbe, szóval tudom, hogy nem könnyű, és vért izzadtam mire sikerült ettől a kb 15 kilótól meg szabadulnom.
2015. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!