Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés hosszú várakozás...

Milyen érzés hosszú várakozás után végre pozitívat tesztelni?

Figyelt kérdés
lehet, hogy kicsit bután hangzik a kérdés, de pozitív történeteket olvasnék, hogy másoknál ez hogy történt, mi játszódott le bennetek. Voltak-e mélypontok várokozás közben, hogyan sikerült őket áthidalni?
2015. jan. 31. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az én párom is külföldön dolgozik jelenleg, úgyhogy csökkentettek az esélyeink, mert sajna sokszor nem tudunk p.é. környékén együtt lenni. Volt már olyan is, hogy hetente jött haza, de ovum szerda/csütörtök volt, szóval az előző hétvége kiskatonái már nem tudtak annyit várni, péntek éjjelre/szombat reggelre pedig a petesejt adta fel...(persze lehet, hogy más oka volt, de ez is lehetett akár)
2015. jan. 31. 18:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Na de látod pont itt vagyok példának, hogy 4 év után akkor sikerült mikor kint dolgozott. Van egy másik ismerősöm, akinek szintén úgy sikerült, hogy a férje külföldön dolgozott. Próbálj meg nem rágörcsölni és nem azt nézegetni mikor van peteérésed. Sokszor agyban dől el a dolog.
2015. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3,5 ev!!leirhatattlan boldogsag szohoz sem jutok ,spontan jott ossze nekunk is:)4 hetes+3 napos vagyok
2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kérdést januárban tettem fel, 2 hónappal később, márciusban, amikor végül elengedtem a rágörcsölést, terhes maradtam. A kislányom már elmúlt azóta egy éves. :)
2017. márc. 22. 21:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok Boldogságot, Egészséget Nektek! :) <3
2017. márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!